Citroen Haziran Kampanyası

2015 Citroen C4 Avantajları

2015 Citroen C4 Avantajları

Citroen geçtiğimiz aylarda olduğu gibi Haziran ayında da kampanyalarına devam ederek müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Birbirinden avantajlı fırsatlar sunan marka, 2015’in ilk yarısında yakaladığı ivmeyi bu ayda da devam ettirecek gibi görünüyor.

2015 Model Citroen Berlingo Fırsatları

2015 Model Citroen Berlingo Fırsatları

Citroen’nin Haziran ayı içerisinde geçerli olacak kampanyasın tüm binek otomobilleri kapsayan cazip finansman desteği dikkat çekiyor. İstediğiniz herhangi bir binek otomobil için 20 Bin TL’lik krediyi 20 ay vade ile çekebiliyorsunuz. Üstelik çektiğiniz krediyi %0.49’luj faiz imkanıyla alıyor olmakta sizler için önemli bir avantaj diyebiliriz. Bu sayede uygun şartlarda taksitleri ödeyebiliyor ve kaliteli bir otomobile sahip olabiliyorsunuz.

Yeni Kasa Citroen C-Elysée Fiyatları

Yeni Kasa Citroen C-Elysée Fiyatları

Citroen’nin kampanyaları bunlarla da sınırlı değil. Şuan için sahip olduğunuz otomobil yeni bir Citroen sahibi olurken takasta kullanmak isterseniz eğer 2015 model C- Elysée’larda 4 Bin 500 TL’lik bir takas indiriminden yararlanabiliyorsunuz. Berlingo sahibi olmak isterseniz eğer takas indirimi 6 Bin 500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Yani çok avantajlı bir takas indiriminden söz ediyoruz. Normal şartlarda bir ya da iki bin liralık takas indirimlerine alışmışken Citroen’nin bu denli yüksek meblağlara varan indirimleri sizinde hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.  Tercihini Citroen’nin son dönemde en fazla dikkat çeken otomobil olan C4 Cactus’ten yana kullanmak isteyenlere ise panoramik cam tavan ve  yüksek ısı izolasyonu hediye olarak kampanyaya dahil edilmiş durumda.

2015 Citroen C4 Cactus Kampanyası

2015 Citroen C4 Cactus Kampanyası

Bir önceki yazımız olan BMW Nisan Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde BMW, BMW Kampanya ve BMW Takas İndirimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git