Citroen Nisan Kampanyası

2015 Citroen C4 Cactus Fiyatları

2015 Citroen C4 Cactus Fiyatları

 

 Son dönemin yükselen yıldızlarından birisi olan Citroen, yakaladığı önemli satış rakamlarıyla dikkat çekiyor. Araçlarında konforu, güvenliği ve performansı başarılı şekilde bir araya getiren Citroen bu sayede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış durumda. Geçtiğimiz aylarda da başarılı sayılabilecek bir grafik çizen marka, aynı başarısını devam ettirebilmek adına Nisan ayı için özel olarak bir kampanya başlamış durumda. Önemli ölçüde bir finansman desteği sağlayan marka, bu sayede yeni bir Citroen sahibi olmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor.

2015 Citroen C4 Picasso İndirimleri

2015 Citroen C4 Picasso İndirimleri

Citroen’in tüm ticari ve binek araçlarında geçerli olan 20 Bin TL’lik finansman desteği, 20 ay vade ile sizlere sunuluyor. %0.94’lük bir faiz oranı uygulanan bu kredi son derece cazip görünüyor. Bunun yanı sıra birçok modelinde avantajlı indirimler sunan marka özellikle son dönemde en fazla tercih edilen araçlardan birisi olan C4 Cactus ve C4 Picasso’yu da kapsayan indirimleriyle dikkat çekiyor.

Ticari Araç Citroen Nemo İndirimleri

Ticari Araç Citroen Nemo İndirimleri

Özellikle C4 Picasso ve Grand C4 Picasso’nun aileler tarafından tercih ediliyor olması, indirimlerin önemini daha da arttırıyor. Eğer ki sizlerde ailenizi güvenli ve konforlu şekilde seyahat ettirmek istiyorsanız, hem de güvenebileceğiniz bir aracı kullanma taraftarıysanız Citroen’nin Nisan kampanyasını kaçırmamanızı öneriyoruz.

2015 Model Citroen C4 Kampanyası

2015 Model Citroen C4 Kampanyası

Bir önceki yazımız olan BMW Nisan Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde BMW, BMW Kampanya ve BMW Takas İndirimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git