Citroen Şubat Ayı Kampanyası

Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso

    

Geçtiğimiz yılın en popüler otomobil markalarından birisi olmayı başaran Citroen, hem ülkemizde hem de Avrupa’da yüksek bir satış rakamı yakalamayı başarmıştı. Bu başarının altında yatan sebepler ise Citroen’in gerçektende kaliteli araçlar üretiyor oluşu ve müşterilere sağlanan finansman fırsatlarıydı. Yapılan kampanyalar sayesinde müşterilerin ekonomik yollarla kaliteli araç sahibi olması hedeflenmiş ve istenilen sonuçlara da fazlasıyla ulaşılmıştı. Kampanya konusunda hız kesmeden faaliyetlerine devam eden Citroen yeni bir kampanya daha başlatarak 2015 senesinde Citroen konforunu ve rahatlığını tecrübe etmek isteyenlere güzel bir imkan sunuyor.

Otomobil Kampanyaları

Otomobil Kampanyaları

Citroen’in en çok satılan araçları olan C- Elysée ve C4 Picasso modellerini de kapsayan bu kampanyada, 20 bin TL’lik krediyi %0 faiz ile çekebiliyorsunuz. Çektiğiniz krediyi ise 20 aylık bir vade süresince ödeyeceksiniz. Herhangi bir faiz ödemeden çekilen kredi sayesinde Citroen araçlarından dilediğiniz birisine sahip olabilme imkanınız var. Bunun yanı sıra %0.89 faiz ile de finansman imkanı sağlayan marka herkesin kendi bütçesine uygun bir kredilendirme seçeneği sunmuş oluyor.

Citroen C4 Picasso İç görünüm

Citroen C4 Picasso İç görünüm

Citroen’in Şubat ayı boyunca geçerli olacak finansman kampanyası markanın tüm ticari ve binek araçlarında geçerli. Bu sayede de geniş bir araç havuzu içerisinde kendinize en uygun olanını seçerek cazip finansman seçeneklerinden faydalanabileceksiniz. Şubat ayı bitmeden kaliteli, konforlu ve performans alabileceğiniz bir araç sahibi olmak isterseniz  eğer, Citroen bayilerine uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Citroen C- Elysée Kampanya

Citroen C- Elysée Kampanya

Bir önceki yazımız olan BMW i3, Elektrik ile Gelen Performans başlıklı makalemizde BMW, BMW i3 ve Elektrikli Otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git