Dacia 2014 Yaz Kampanyası

Dacia Modellerinde Kampanya

Dacia Modellerinde Kampanya

Günümüze damgasını vuran araçlardan bir tanesi de Dacia’dır. Yapılan kampanyalar ve uygulanan fiyat aralıkları, ayrıca aracın kullanımda verdiği zevk bu otomobilin tercih edilmesinde ki etmenlerdir.

Yapılan Dacia 2014 yaz kampanyası dahilinde ödeme süresi uzatmalarında firmadan kolaylık sağlanacağı bildirilmekle birlikte 25 ila 48 ay arasında bir taksitlendirme yapıldığında ödeme süresi değiştikçe faiz oranı da %0.89 olarak belirlenmektedir. Ayrıca Dacia araçları için kredi tutarı da araç fiyatının yüzde yetmişini kapsayacak. Bununla birlikte araç alımında sağlanacak olan kredi içerisinde dosya masrafı ve diğer kredi çekme masrafları da katılmıyor.

Eğer bir Dacia sahibi olmak isterseniz elinizi çabuk tutmanız gerek. Zira bu kampanya belirli sayıda araç için geçerli olacağa benziyor. Dacia servislerine uğrayarak ağustos sonuna kadar bu kampanya sayesinde bir Dacia sahibi olabilirsiniz!

Dacia 2014 Yaz Kampanyası

Dacia 2014 Yaz Kampanyası

Dacia'larda Sabit Faiz

Dacia’larda Sabit Faiz

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git