Dacia 3 Yaş ve Üzeri Araçlara Servis Kampanyası

Dacia Logan Bakım Paketi

Dacia Logan Bakım Paketi

Dacia’nızı servise götürme vakti geldi mi? O zaman Nisan ayı bitmeden 3 yaş ve üzeri araçlarınızı servise götürmenin tam vakti. Çünkü Dacia servislerinde 3 yaş ve üzeri araçlar için cazip fiyatlara bakım kampanyası sürüyor. Sizde şimdi 10 Mart-30 Nisan 2014 tarihleri arasında Dacia Yetkili Servislerine gidin, 3 yaş üzeri aracınızın tüm mekanik onarımlarında cazip indirimlerden yararlanın.Üstelik Maximum Kart ve Worldcard’a 6 Taksit, Paraf Kart’a 8 taksit

Dacia Servis Kampanyası

Dacia Servis Kampanyası

Dacia Logan Ön fren Balata Paketi: 48 TL
Kampanya Koşulları

  • Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. 6 taksit Maximum kredi kartı ve Worldcard için, 8 taksit imkanı Paraf kredi kartı için geçerlidir.
  • Dacia Yedek Parçaları ile yapılan tüm mekanik işlemlerde ve Elf motor yağlarında %25, Motrio Yedek Parçaları ile yapılan tüm mekanik işlemlerde %15 indirim uygulanacaktır.
  • Dacia logan dCi araca ait 10W40 motor yağı içeren Motrio ilk bakım paketi fiyatıdır.
  • Dacia Logan dCi araca ait Motrio Ön Fren balata değişim fiyatıdır. Fiyatlara KDV dahildir.
  • Fiyatlar aracın model tipine göre farklılık gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.
Dacia Servis

Dacia Servis

Bir önceki yazımız olan 2014 BMW Orjinal Aksesuarlara %20 İndirim Kampanyası başlıklı makalemizde Bmw Bagaj Paspası, Bmw Bagaj Spoyleri ve Bmw İçin Tutucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git