Dacia Ağustos Kampanyası

2015 Dacia Sandero Stepway Fırsatları

2015 Dacia Sandero Stepway Fırsatları

Dacia’nın artık bir gelenek haline gelen kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Ağustos ayı içerisinde de gene bir kampanya ile bizlerin karşısına çıkan Dacia avantajlı teklifleriyle ilginizi çekecektir diye düşünüyoruz.

Dacia Dokker Fiyatları

Dacia Dokker Fiyatları

Dacia’nın ağustos ayı boyunca geçerli olan kampanyası kapsamında 15 Bin TL’lik krediyi 15 ay vade ile kullanabiliyorsunuz. Üstelik kullandığınız kredi için herhangi bir faiz de ödemiyorsunuz. Eğer ki size sunulan tutar sizler için yeterli değilse buna ek olarak başka finansman desteklerinde de yararlanabiliyorsunuz. Maksimum 48 Bin TL’ye kadar çıkartabileceğiniz tutarları gene maksimum 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Çektiğiniz kredileri 1,03’lük faiz üzeriden kullanmanın yanı sıra ilk taksitini de Ocak 2016’da ödemeye başlıyorsunuz.

Yeni Dacia Logan Kampanyası

Yeni Dacia Logan Kampanyası

Bunların yanı sıra nakit indirimi avantajlarını da sunan Dacia, 500 TL’den başlayarak 1.800 TL’ye kadar varan nakit indirimleriyle yüzünüzü güldürecektir. Tabi ki bu indirimlerden yararlanabilmek için finansman desteklerinden yararlanmamış olmanız gerekiyor. Aksi halde nakit indirimi kullanmanız mümkün görünmüyor.

2015 Model Dacia Duster Kampanyası

2015 Model Dacia Duster Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2018 Opel Otomobil Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Opel Fiyatları, 2016 Opel Astra ve 2016 Opel Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git