Dacia Aralık Ayı Kampanyası

Dacia Aralık Ayı Kampanyası 3

Dacia Aralık Ayı Kampanyası 3

 

 Otomobil piyasası aralık ayını çok hızlı geçiyor. Hemen her firma cazip indirimler ve kampanyalar ile müşteri çekmek için kıyasıya bir şekilde yarış ediyor. Bu durumda ister istemez müşterilerin daha makul şartlarla araç sahibi olmasını beraberinde getiriyor. Son olarak bu kampanya çılgınlığına dahil olan firmalardan birisi de Dacia oldu. Marka hemen hemen tüm modellerinde önemli indirimler ve kampanyalar yaparak 2014 senesini hem kendisi hem de müşterileri için güzel kapatmayı hedefliyor. Eğer ki bu aralar araç sahibi olmak gibi bir düşünceniz varsa Dacia yetkili bayilerine uğramak akıllıca bir karar olacaktır.

Gelelim Dacia’nın sağladığı avantajlara. Duster, Sandero Stepway, Logan MCV, Lodgy, Dokker Van ve Dokker Combi modellerinde sadece aralık ayına özel olarak kredi fırsatları sunulmuş durumda. Biraz önce saydığımız tüm modeller için %0 faiz imkanı ile kredi kullanabiliyorsunuz. Kampanya dahilinde kullandırılan krediler ise şu şekilde; 18 ay vadeli 18 bin TL, 36 ay vadeli 12 bin TL ve 12 ay vadeli 36 bin TL’lik krediler, bütçenize göre farklı seçenekler sunarak bir Dacia sahibi olmanızın önünü açıyor. Bunun yanı sıra aracını peşin olarak almak isteyen müşteriler için andero Stepway’de 1.000 TL, Duster’da 1.500TL, Logan MCV dizel versiyonunda 2.000TL, Lodgy’de 1.000 TL, Dokker Combi’de 1.250TL ve Dokker Van modelinde 750TL peşin ödeme indirimi yapıldığını aklınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Opel'de Yıl Sonuna Özel Fırsatlar başlıklı makalemizde Opel, Opel Kampanyalar. Araç Kampanyaları ve Opel'de Yıl Sonuna Özel Fırsatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git