Dacia Duster Yeni Kampanyası

Yeni Duster Modeli

Yeni Duster Modeli

Son dönemde SUV segmentindeki araçlara olan ilgi giderek artıyor diyebiliriz. Çok sayıda kişi araç tercihini SUV cinsi araçlardan yana kullanıyor ve hem konfor hem de güçlü bir sürüş deneyimi yaşama fırsatı elde ediyor. SUV segmenti araçlar arasında fiyat bakımından en makul model haline gelen Dacia Duster, yenilenen dış görüntüsü ile de dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor diyebiliriz. Model piyasaya ilk çıktığında fiyat bakımından gene makul seviyelerdeydi fakat dış görüntü konusunda çokta iddialı bir model olduğunu söylemek mümkün olmuyordu. Fakat yenilenen dış kasa sayesinde artık çok daha yırtıcı bir görünüme kavuşan Dacia Duster, SUV segmentindeki rakiplerini de zorlayacak gibi görünüyor diyebiliriz.

Eğer ki hem SUV sınıfından bir araç almak istiyor hem de cebinizden gerçekten de yüksek meblağları çıkartmak istemiyorsanız sizler için Dacia Duster’ın çok ideal bir seçenek olduğunu söylemeliyiz. Nakit konusunda sıkıntı yaşayanlar içinde yapılan kredi kampanyasıyla da çok rahat bir şekilde bir Duster sahibi olabiliyorsunuz. 18 Bin TL’lik kredinizi %0 faiz ile 18 ay vadeli olarak alabileceğiniz gibi, 12 Bin ya da 36 Bin TL’lik kredilere de yönelebilirsiniz. 12 Bin TL’lik kredinin vadesi 36 ay, 36 Bin TL’lik kredinin vadesi ise 12 ay olarak belirlenmiş durumda. Üstelik her iki kredi türünde de faiz uygulanmadığını unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git