Dacia Haziran Kampanyası

2015 Model Dacia İndirimleri

2015 Model Dacia İndirimleri

Piyasaya girdiği günden bu yana sürekli olarak pazar payını arttıran Dacia, bu noktada ürettiği modellerin kalitesini güveniyor diyebiliriz. Özellikle Duster serisiyle büyük ilgi toplayan Dacia, birde bunun üzerinde düzenli olarak kampanyaları hayata geçirdiği için müşterilerinin de yüzünü güldürebiliyor.

2015 Dacia Duster Air

2015 Dacia Duster Air

Dacia haziran ayı çerçevesinde birbirinden avantajlı fısatları peşi sıra hayata geçirmiş durumda. İlk olarak 15 Bin TL’ye %0 faiz ile 15 ay vadeli finansman desteği açıklayan Dacia, bununla da yetinmeyip isterseniz eğer 48 Bin TL’ye kadar 48 ay vade ile kullanabiliyorsunuz. Üstelik bu kredilerin %1.03’lik bir faizle sizlere sunulduğunu da söylemek gerekiyor. Finansman desteklerinin en güzel yanı ise ne istediğiniz miktarı alabiliyor olmanız ne de vadesinin 48 aya kadar uzatılabiliyor olması. Sizlere sağlanan finansman desteğinin en güzel yanı ilk taksitini ocak ayı içerisinde ödüyor olmanız. Yani istediğiniz miktarda krediyi çekiyor ve taksitleri 2016’da ödemeye başlıyorsunuz.

Dacia Haziran Ayı Kampanyaları

Dacia Haziran Ayı Kampanyaları

Dacia’nın bir diğer finansman desteği ise 18 Bin TL’lik kredinin 18 ay vade ile üstelik %0 faiz ile sunulduğu kredi diyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra Dacia’nın pek çok 2015 modelinde cazip nakit alım indirimleri de sunuluyor.

2015 Dacia Sandero Black

2015 Dacia Sandero Black

Bir önceki yazımız olan 2018 Opel Otomobil Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Opel Fiyatları, 2016 Opel Astra ve 2016 Opel Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git