Dacia Mart Ayı Kampanyası

Dacia Duster Kampanya

Dacia Duster Kampanya

Piyasaya girdiği günden bu yana yükseliş içerisinde olan Dacia her sene modellerinin üzerine yeni bir şeyler koyarak yoluna devam ediyor. Kendisini geliştirme konusunda gerçektende çok başarılı bir marka olan Dacia’nın bu başarısı aslında şaşılacak bir durum değil. Özellikle geçtiğimiz sene önemli bir atılım gerçekleştirerek satış rakamlarını yukarı çeken firma, bu yükselişi devam ettirebilmek adına kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

Dacia Sandero Kampanya

Dacia Sandero Kampanya

Önceki iki ayda da çeşitli kampanyalar düzenleyen Dacia, bu sefer çok daha kapsamlı bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Birçok firmanın düzenlediği kampanyalarda sadece belli başlı modellere ya da bir önceki senenin araçlarına özel olarak etkinlikler gerçekleştirmesine alışmışken, Dacia’nın tüm 2015 model araçlarını kapsayan kampanyası gerçekten de başarılı bir projeye benziyor.

Dacia Stepway Kampanya

Dacia Stepway Kampanya

Gelelim kampanyanın içeriğine. Tüm 2015 Dacia modellerinde geçerli olan 40 Bin TL’lik 48 ay vadeli kredi Maxxi Korumalı %0.84 faiz oranı ile sizlere sunuluyor. Eğer ki Maxxi Koruması istemezseniz bu sefer faiz oranı %0.89 oluyor. Bunun tutar konusunda ise daha farklı seçeneklerde kredi veren bankanın politikalarına göre değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda perakende satışlarda da geçerli olan bu kampanyanın 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edeceğini belirtmemiz gerekiyor.

Logan Kampanya 2015

Logan Kampanya 2015

Bir önceki yazımız olan 2018 Opel Otomobil Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Opel Fiyatları, 2016 Opel Astra ve 2016 Opel Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git