Dacia Mayıs Kampanyası

2015 Model Dacia Duster Mayıs Kampanyası

2015 Model Dacia Duster Mayıs Kampanyası

Dacia otomobil piyasasına girdiği günden bu yana sürekli olarak gelişen bir firma ve bu sayede her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir hale gelmeyi başardılar. Gerçektende fiyat/performans açısından çok başarılı otomobilleri bizlere sunan firma aynı zamanda devamlı olarak gerçekleştirdiği kampanyalar ile de müşterilerinin yüzünü güldürmesini başarabiliyor.

2015 Model Dacia Sandere Fiyatları

2015 Model Dacia Sandere Fiyatları

2015 senesi boyunca her ay Dacia tarafından düzenlenen kampanyalara bir yenisi daha eklenmiş durumda. Mayıs ayına girdiğimiz şu günlerde Dacia tarafından yapılan açıklamada mayıs ayına özel bir kampanyanın başlatığı duyuruldu. Dacia bizlere avantajlı bir finansman desteği sunarak herkesin Dacia kalitesinden faydalanabilmesine imkan yaratıyor. 48.000 TL’lik krediyi 48 ay vade ile bizlere sunan Dacia eğer ki Maxxi Koruması isterseniz %0.84 faiz oranı, Maxxi Koruması istemezseniz de %0.89’luk bir faiz uyguluyor.

Yeni Dacia Dokker Kampanya

Yeni Dacia Dokker Kampanya

Bunun yanı sıra 0 faiz imkanı da sunan Dacia, 15.000 TL’te 15 ay vadeli %0 faiz oranlı finansman destekleriyle de size alternatifler oluşturmaya devam ediyor. Bunların yanı sıra birçok modelinde indirimlerde sunan Dacia, mayıs ayını çok hızlı geçirecek gibi görünüyor.

Yeni Dacia Logan Fırsatları

Yeni Dacia Logan Fırsatları

Bir önceki yazımız olan 2018 Opel Otomobil Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Opel Fiyatları, 2016 Opel Astra ve 2016 Opel Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git