Dacia Nisan Kampanyası

Dacia Duster 2015 Kampanyası

Dacia Duster 2015 Kampanyası

 

  Dacia her sene olduğu gibi 2015’tede kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Marka, son birkaç yılda beklentinin çok üzerine çıkarak önemli satış rakamları yakaladı. Başarısının ardında hem kaliteli araçlar üretiyor olmak hem de bunların pazarlanması konusunda doğru adımlar atmanın önemli bir payı olduğunu söylemeliyiz. Düzenli olarak kampanyalar yapan marka, bu sayede müşterilerinin ilgisini canlı tutabilmeyi başarıyor.

 

2015 Dacia Sandero Black

2015 Dacia Sandero Black

Son dönemde geniş çaplı bir kampanya yapması beklenen Dacia, beklentiyi fazlasıyla karşılayacak bir adım attı. Dacia tarafından açıklanan kampanyanın detaylarına gelecek olursa eğer 48 Bin TL’lik kredi, 48 ay vade ile sizlere sunulmuş durumda. Eğer ki bu tutarı Maxxi Koruma ile alırsanız %0.84’lük bir faize tabi olacaksınız. Eğer ki Maxxi Koruma istemezseniz bu sefer krediniz size %0.89’luk faiz ile sunulacak. Kredi tutarında ve vade de kendi isteklerinize göre değişiklik yapabileceğiniz de belirtmeliyiz. Sizlere biraz önce belirttiğimiz rakamlar kredinin üst sınırları olmakla birlikte tercihen daha az miktarda ya da daha az vade de kredi çekebilirsiniz.

Dacia Stepway Nisan Ayı Kampanya

Dacia Stepway Nisan Ayı Kampanya

Kampanya sadece finansman desteği değil, fiyatlarda da yapılan indirimlerle dikkat çekiyor. Sandero 35.950TL, Logan MCV 36.250TL, Duster 44.600TL, Lodgy 49.950TL kampanya kapsamında sizlere sunulmuş durumda.

Dacia'dan Yepyeni Kampanya

Dacia’dan Yepyeni Kampanya

Bir önceki yazımız olan 2018 Opel Otomobil Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Opel Fiyatları, 2016 Opel Astra ve 2016 Opel Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git