Dacia Temmuz Kampanyası

Yeni Dacia Dokker Kampanyası

Yeni Dacia Dokker Kampanyası

Piyasaya hızlı bir giriş yapan ve ülkemizde faaliyete geçtiği günden bu yana sürekli olarak artan bir müşteri profiline sahip olan Dacia, geçe senelerde ve dönemlerde olduğu gibi temmuz ayını da kampanyasız geçmiyor. Kampanyalarını her dönem bizlere sunan marka bu sefer de gerçekten çok cazip tekliflerle karşımıza çıkıyor.

Dacia Logan Temmuz Kampanyası

Dacia Logan Temmuz Kampanyası

İlk olarak finansman kampanyasını devreye sokan Dacia, böylelikle 15 Bin TL’lik krediyi %0 faiz ile 15 ay vade üzerinden sizlere sunuyor. Kredinin hem faizsiz olması hem de vadesinin uygun olması sözünü ettiğimiz finansman desteğini son derece cazip bir hale getiriyor. Eğer ki 15 Bin TL’lik kredi sizin için yeterli değil ve daha yüksek tutarlı kredilerden yararlanmak isterseniz bu sefer de 48 Bin TL’ye kadar en fazla 48 ay vadeli kredi seçenekleri de bulunuyor. Sözünü ettiğimiz kredilerin faizi ise %1.03 olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca bu kampanyalardan herhangi birisi kullanmak isterseniz aldığınız kredinin ilk taksitini 2016 Ocak’ta ödemeye başlıyorsunuz. Yani taksit erteleme fırsatı da sizlere sunulmuş oluyor.

2015 Dacia Sandero Black

2015 Dacia Sandero Black

Eğer ki herhangi bir finansman desteği istemez ve sıfır bir Dacia’yı peşin olarak satın almak isterseniz bu sefer de ciddi nakit indirimlerinden yararlanabiliyorsunuz. 1 Bin TL’den başlayarak 2 Bin TL’ye kadar ki nakit indirimleri de işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır diye düşünüyoruz.

2015 Dacia Duster Avantajları

2015 Dacia Duster Avantajları

Bir önceki yazımız olan 2018 Opel Otomobil Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Opel Fiyatları, 2016 Opel Astra ve 2016 Opel Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git