En Uygun Fiyatlı Dizel Otomobiller

En Ucuz Dizel Araç Renault Symbol

En Ucuz Dizel Araç Renault Symbol

Otomobil alacak olan herkesin ilk olarak baktığı alan dizel araçlar oluyor. Bir otomobildeki en önemli kıstaslardan birisi olan yakıt tüketimi, dizel araçlarda benzinlilere nazaran çok daha düşük ve bu da dizel otomobiller için önemli bir avantaj anlamına geliyor. Hal böyle olunca da dizel araçlara olan ilgi her geçen gün biraz daha artıyor. Bizde sizler için piyasadaki en uygun fiyatlı dizel araçlardan söz edeceğiniz.

2015 Toyota Yaris Fiyatları

2015 Toyota Yaris Fiyatları

İlk olarak Opel’in popüler araçlarından olan Corsa’nın 1.3 litrelik dizel motora sahip modelinden söz etmekte fayda var. 52 Bin TL’lik satış fiyatı ile karşımıza çıkan araç böylelikle daha makul diyebileceğimiz bir seviyeden satışa sunulmuş durumda. Sizlere söz edeceğimiz bir diğer araç ise Renault tarafından üretilmekte olan Symbol modeli. 1.5 litrelik motor, dizel bir araç için son derece yeterli ve performans açısından da sizi tatmin etmeye yetecektir diye düşünüyoruz. Symbol’un satış fiyatı ise 48 Bin TL dolaylarında.

2015 Opel Corsa Fırsatları

2015 Opel Corsa Fırsatları

Toyota Yaris ise 1.4 litrelik motoruyla benzinli araçlar içerisinde en popüler olanlardan birisidir diyebiliriz. Günvenlik, konfor ve performans açısından çok tutarlı bir araçtan söz etmekte olduğumuzu da belirtmek gerekiyor. 2015 model bir Toyota Yaris’i satın almak isterseniz eğer 55 Bin TL’yi gözden çıkartmalısınız. Kişisel olarak dizel araçlar içerisinde benim favorim olan Hyundai i20, hem tasarım ödülü almış bir araç olması hem de performans açısından şehir içi kullanıma çok müsait oluşu sebebiyle ilk tercih edilmesi gereken dizel otomobillerden birisi. 1.4 litrelik motora sahip olan bu aracı satın alabilmek için 44 Bin TL ödemeniz gerekiyor.

2015 Model Hyundai i20 Fiyatları

2015 Model Hyundai i20 Fiyatları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git