En Uygun Otomatik Vites Arabalar

2015 Ford Fiesta Fiyatları

2015 Ford Fiesta Fiyatları

Günümüzde her ne kadar belli bir kesim tarafından katiyetle karşı çıkılıyor olsa da otomatik vitesin rahatlığı su götürmez bir gerçek. Bu sebeple de otomatik vites araçlara olan ilgi her geçen gün artıyor. Bizde sizler için şuanda piyasadaki en uygun fiyatlı otomatik vitesli araçlardan bahsetmek istiyoruz.

2015 Nissan Micra Fiyatları

2015 Nissan Micra Fiyatları

Otomatik vites araçlar içerisinde en düşük fiyatlılardan birisi olan Opel Corsa’nın 1.4 litrelik motor seçeneğine sahip olan aracından söz etmekte fayda var. Motor hacmi itibariyle şehir içi kullanımlara fazlasıyla yeterli gelecek olan bu aracın fiyatı 34 Bin TL civarında. Aynı fiyat skalasında yer alan Citroen C1’ler ise 1.0’lık bir motora sahip. Düşük yakıt tüketimi sebebiyle tercih edilen araç performans noktasında ise biraz eksik kalıyor.

2015 Opel Corsa Otomatik Vites Seçeneği

2015 Opel Corsa Otomatik Vites Seçeneği

Sizlere bahsedeceğimiz bir diğer araç ise Nissan tarafından üretilen Micra. 1.2 litrelik motoru ile hem düşük bir yakıt tüketimi hem de şehir içi kullanım için ideal bir performanstan söz edebiliyoruz. Eğer ki 2015 model Nissan Micra’ya sahip olmak isterseniz 34 Bin TL’lik bir tutarı gözden çıkartmalısınız. Hyundai i20’de otomatik vites seçeneği bulunan araçlardan birisi ve fiyat bakımından 35 Bin TL’ye sahip olunabiliyor. Ayrıca hem performans hem konfor hem de güvenlik açısında listemizdeki en iyi otomobillerden birisi olduğunu da söylemeliyiz. Sol olarak Ford Fiesta’dan bahsetmezsek eğer bu liste baya bir eksik kalacak sanırım. Ford’un en çok satılan modellerinden birisi olan Fiesta, 1.6 litrelik motoru ile 105 beygir güç üretebiliyor. Eğer ki yeni bir otomatik vites araç arıyor ve fiyat bakımından da 39 Bin TL’yi ödeyebilecekseniz ilk olarak Fiesta’ları incelemenizde yarar var.

Otomatik Vites Hyundai i20

Otomatik Vites Hyundai i20

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git