Eylül 2014 Renault Kampanyası

Renault Eylül Kampanyaları

Renault Eylül Kampanyaları

Eğer aracınızı değiştirmek istiyor ya da yeni bir araç almak istiyorsanız sonbahar fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sonbaharda çarpıcı kampanyalar ile araç sahibi yapan Renault, araç kiralar gibi ödeme kolaylığı sağlayacak fırsatlarla sizlerle. Kampanya içerisinde düşük faiz oranlarına ve ödeme kolaylıklarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araba almak istiyorsanız araç fiyatlarını düşünmenize gerek kalmayacak. Yapılan eylül ayı kampanyaları ile Renault aracı için kredi alacaksanız eğer gelir durumunuza göre ödeme planı ayarlayabiliyorsunuz. Böyle olunca da istediğiniz aracı alabilecek ve mağdur olmayacaksınız. Eğer kredi borcunuzu peşin olarak ödemek isterseniz bu durumda da yine size özel fiyatlarla ve indirim fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Kredi borcunuzun bittiği zamanda istediğiniz Renault modeli ile aracınızı değiştirebileceksiniz. Bu kampanyalardan yararlanabilmek için bir Renault yetkili servisine gelebilirsiniz.

Eylül ayı boyunca kampanyaların ve fırsatların devam edeceği Renault markalarından Clio’yu tercih ederseniz sadece 36.990 TL ile ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde eğer Renault Megane düşünürseniz ayda 499 TL taksit ile bu araca ulaşabileceksiniz. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için eğer araba sahibi olmak isterseniz vakit kaybetmemelisiniz.

Renault Megane Kampanyası

Renault Megane Kampanyası

Renault Kampanyaları

Renault Kampanyaları

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git