Eylül 2014 Toyota Kampanyası

Toyota 2014 Eylül Kampanyaları

Toyota 2014 Eylül Kampanyaları

2015 model araçların tanıtıldığı günümüzde yeni kampanyalar da yapılmaya başlandı. Bu kampanyalar otomobil severlerin beğeneceği güzel seçenekleri onlara sunuyor. Eğer araba almayı düşünüyorsanız siz de eylül ve sonbahar kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Eylül ayında kampanya düzenleyen araç firmalarından bir tanesi de Toyota. Eylül ayı içerisinde yaptığı kampanyalar ile pek çok modelinde indirim fırsatına ulaşabileceğiniz Toyota için acele etmelisiniz. Sadece indirimlere değil ödeme kolaylıklarına da ulaşabileceğiniz Toyota’da Avensis modeline 5.000 TL, Auris modeline 1750 TL, RAV4 dizel motorlu modeline 5.600 TL ve Verso modeline de 5050 TL gibi bir indirim ile ulaşabilirsiniz. Bir Toyota yetkili satıcısına gelerek bu indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Eğer ödeme kolaylığına da ulaşmak isterseniz seçeceğiniz bir bankadan kredi ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme planınızda %99 faiz oranı uygulanmakta ve istediğiniz kurumdan kredi alabilmektesiniz. Üstelik 48 aya kadar uzatılabilen bir ödeme planı da oluşturabilirsiniz. Bir diğer uygulanacak kolaylıkta ödemelerin Nisan 2015’te başlayabileceği. Eylül ayı içerisinde tercih ederseniz Toyota Auris modeline 47.550, Toyota Corrolla modeline ise 49.950 TL gibi fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Eğer var olan aracınızı bir Toyota ile değişmek isterseniz bu da mümkün. Bunun için de Toyota showroomları ile görüşebilirsiniz.

Toyota Kampanyaları

Toyota Kampanyaları

Toyota Modelleri 2014

Toyota Modelleri 2014

 

Bir önceki yazımız olan Dacia 2014 Yaz Kampanyası başlıklı makalemizde 2014 Taşıt Kampanyaları, Dacia 2014 Yaz Kampanyası ve Dacia Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git