Fiat 500X Yıl Sonu Kampanyası

SUV Segmenti Fiat 500X

SUV Segmenti Fiat 500X

Fiat’ın son dönemde kendinden sıkça bahsettiren modeli olan Fiat 500X model araçlar yine bu kampanya ile dillerden düşmeyecek. Fiat 500X yıl sonu kampanyası bu aracı almak isteyenler için çok iyi bir fırsat gibi görünüyor. Fırsatın sizi en çok mutlu edecek kısmı aracın düz vites ile otomatik vites arasındaki fiyat farkının olmamasıdır bunun yanında bir de bütün opsiyonları firma size ücretsiz olarak verecek. Fiat 500X model araç almak isteyenler ellerini çabuk tutmalılar hem bu kampanya belirli bir süre geçerli hem de stoklar ile sınırlı olmasıdır. Kampanyanın geçerlilik süresi 5 Aralık 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasındadır.

Fiat 500X Kampanya Bilgisi

 Fiat 500X model araçlarındaki kampanya araç almak isteyenlere ek bir para ödemeden opsiyonları ücretsiz olarak size sunuyor. Bunu Firma ‘’ Düz Vites Fiyatına Otomatik Vites Kampanyası ‘’ sloganı ile duyuruyor. Bu kampanya Fiat 500L ve Fiat 500L-Living araçlarında da geçerlidir. Bu cazip fırsatlar sadece aralık ayı içerisinde geçerlidir ve Fiat 500L model araçlardaki opsiyonların hepsinin toplam fiyatı 7500 TL değerinde olup bu opsiyonları ücret almadan ekleyeceklerini söylüyorlar. Bunun yanında düz vites ile otomatik vites arasındaki fiyat farkını almadan aynı fiyata ister düz vites ister otomatik vites alma imkânı sağlıyor.

2016 Fiat 500X Renk Seçenekleri

2016 Fiat 500

* “FIAT 500 Fiyatına FIAT 500C Kampanyası”, FIAT 500C Lounge & Cult 1.2 Fire 69HP Dualogic araçlarda geçerli olup Riva model araçların üzerinde geçerli değildir. Bu opsiyonların ücretsiz verilmesi belirli bir stok ile sınırlıdır. Düz vites ile otomatik vites aynı fiyata kampanyası ise Fiat 500X Cross ve Cross Plus 1.6 M.Jet DCT araçlarda geçerlidir.

** Söylenen fiyatlar sadece 2016 model Fiat araçların tavsiye edilen ATM başlangıç fiyatlarıdır.

Fiat 500X Tanıtım Bilgisi

Tam bir İtalyan klasiği olan araç üzerinde bulunan farların şekli ve konumu ile çok hoş bir duruş kazanmış. Arka stop lambaların standartlardan uzak kare görünüm olması aracın diğer modellerden ayıran bir yapısı olduğunu gösteriyor. İçerisinde kullanılan malzemeler ve donanımlar fiyatı ile orantılı olarak seçilmiştir. Fiyatından biraz daha kaliteli bir araç görünümü bulunan 500X’ler bu şekilde de sizi etkilemek için geliyor. İçerisi kendi segmentin deki araçlara oranla biraz daha ufak görünen araç küçük aileler için çok ideal.

2016 Fiat 500X Trekking Plus

2016 Fiat 500X Trekking Plus

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git