Fiat Araçlarında 2014 Ağustos Fırsatı

Fiat 500L Kampanyası

Fiat 500L Kampanyası

Araba tercih eden pek çok kişi günümüzde Fiat’ı seçeneklerinin arasına katmaktadır. Fiat’ın oluşturduğu ağustos kampanyaları ile siz de seçeneklerinizde Fiat’ın bulunmasını fırsata dönüştürebilirsiniz. Ağustosa özel kampanyaların bulunduğu Fiat showroomlarını ziyaret edebilirsiniz. Hayatınıza hız katan Fiat Punto fiyatları 35.980 TL’den başlıyor. Linea’larda ise 36.300, Fiat 500L ve 500L Living içinse arabanın yanında hediye paketlerine de ulaşabilirsiniz. Bunlarla beraber Fiat araçlarından birisini almak isterseniz tüm modellerde %0.89 faiz oranı ve 36.000 TL, 36 ay vade imkanına da ulaşabilirsiniz.

Fiat otomobilleri yanında fiat ticari araçlarından birisini tercih ederseniz evrak işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan K2 yetki belgesine ulaşabileceksiniz. Ayrıca yine ticari araçlarda eski bir araca sahipseniz bunu aracın değerinin 1500 TL fazlası ile satın alıp yerine Fiat Doblo, Fruno ve Ducato aracı önerebiliyoruz. Tüm bu araçlarda uygulanacak olan %0 faiz oranına da, peşinat az ödeyip %0.89 faiz oranına da sahip olabilirsiniz. İstediğiniz ödeme planını bu şekilde oluşturabilirsiniz. Elinizde nakit para varsa ve Fiat ticari araçlarını nakit almak istiyorum derseniz nakit alımlara özel 2000 TL indireme de sahip olabilirsiniz. Fiatların ağustos kampanyalarından yararlanarak hayalinizdeki arabaya sahip olabilirsiniz.

Fiat Ticari Araçlarında Ağustos Kampanyası

Fiat Ticari Araçlarında Ağustos Kampanyası

Fiat Ticari Araçları

Fiat Ticari Araçları

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git