Fiat Aralık Kampanyası

Fiat Aralık Kampanyası 4

Fiat Aralık Kampanyası 4

2014 senesinin son ayında peşi sıra çok sayıda otomobil üreticisi kampanyalarını açıkladı ve bir anda otomobil sektöründe hareketlilikler yaşanmaya başladı. Aklınıza gelebilecek her markanın kendi avantajlarını ve kampanyalarını uygulamaya koyması, yeni seneye yeni bir otomobil ile girmek isteyenlerinde yüzünü güldürüyor diyebiliriz. Son olarak KOÇ gibi bir ismin güvencesinde olan Fiat’ta kendi kampanyasını açıklayarak rektörü daha da hareketli bir hale getirdi diyebiliriz. Hem fiyatı hem de verilen para karşılığında alınan hizmet gibi kıstaslar dahilinde verimli bir marka olan fiyat 2014 senesini güzel bir şekilde noktalamak istiyor diyebiliriz. KOÇ Fiat Kredi’sinin desteklemekte olduğu Fiat aralık ayı kampanyası birçok kişi için cazip teklifleri içeriyor diyebiliriz.

İlk olarak ele alınması gereken nokta olarak 30 bin TL’yi 30 ay vade ile hem de %0 faiz oranında sizlere sunan marka, bu sayede son derece makul şartlarda finansman desteğinden yararlabilmenize olanak tanıyor. Bahsettiğimiz kredinin vadesi sizler için yeterinde uzun değilse eğer bu noktada da 40 bin TL’nin 48 ay vade ile sizlere sunulduğu ve % 0.77’lik faiz oranının kullanıldığı kredileri de size önermemiz mümkün olacaktır. Özellikle son dönemde giderek daha fazla kişinin dikkatini çeken Freemont modelie özel olarak ayrıca bir kampanya yapıldığını da belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Toyota'dan Yıl Sonu Kampanyaları başlıklı makalemizde Toyota ve Toyota'dan Yıl Sonu Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git