Fiat Ducato Mayıs Kampanyası

2015 Model Ducato'lar Segmentinin En Başarılı Aracı Oldu

2015 Model Ducato’lar Segmentinin En Başarılı Aracı Oldu

Ticari araç sektörü sürekli olarak değişen ve yenilenen bir yapıya sahip. Bu sektörde çok fazla üretici ve çok sayıda araç mevcut. Fakat bu üreticiler arasında Fiat, diğerlerine nazaran öne çıkmayı başarıyor. Bu başarının altında ise şüphesin olarak Ducato yatıyor.

2015 Model Ducato İç Tasarım

2015 Model Ducato İç Tasarım

Fiat Ducato tartışmasız olarka sınıfının en iyi aracı diyebiliriz. Yakıt tüketimi bakımından en iyi performansa sahip olan araç aynı zamanda yükleme kapasitesi bakımında da sınıfının en başarılı üyesi. Bunun yanı sıra söz konusu güvenlik olduğunda da kendi sınıfındaki hiçbir araçta bulunmayan özellikleri bizlere sunan Fiat, Ducato ile bu sene gerçektende çok iddialı. Şerit Takip Sistemi, Uzun Far Tanıma Sistemi ve Trafik İşareti Tanıma Sistemi gibi kendi segmentindeki hiçbir araçta yer almayan güvenlik donanımları ile karşımıza çıkan 2015 model Ducato’lar mayıs ayına özel bir kampanya düzenlenmiş durumda.

2015 Model Ducato Renk Seçenekleri

2015 Model Ducato Renk Seçenekleri

Fİat mayıs ayı boyunca geçerli olacak şekilde düzenlediği kampanya kapsamında 2015 model Ducato’lar için önemli bir finansman desteğini sizlere sunuyor. 20 Bin TL’lik krediyi %0 faiz imkanıyla sunan Fiat, aynı zamanda 24 aylık vadesiyle de dikkat çekiyor. Kısacası eğer ki yeni bir ticari araç satın almayı düşünüyorsanız hem segmentinin en başarılı aracı olan hem de avantajlı bir kampanya ile karşımıza çıkan Ducato’lara göz gezdirmenin tam sırası diyebiliriz.

Fiat Ducato'dan Avantajlı Kampanya

Fiat Ducato’dan Avantajlı Kampanya

Bir önceki yazımız olan 2018 Toyota Modelleri ve Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Toyota, 2015 Toyota Modeller ve 2016 toyata fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git