Fiat Egea Yıl Sonu Kampanyası

Fiat firması uygun fiyatı ve kalitesi ile herkesin dikkatini çekiyor. Fiat Egea yıl sonu kampanyası ile de 2017’ye yeni bir imajla girmek için hazırlanıyor. Firma birçok modelinde kampanya uygulaması yapmış bulunmakta. Fiat Egea Kampanyası bu kampanyalardan birisi. Firma Egea model aracı ile size ödeme kolaylığı ya da sıfır faizli kredi imkanı sağlıyor. Buda Fiat almayı düşünenle için kaçırılmayacak fırsat anlamına geliyor. Kampanya belirli dönemler arasında geçerlidir. Kampanyanın geçerlilik tarihi 5 Aralık 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasındadır. Elinizi hızlı tutmanızda fayda bulunmaktadır. Fiat Egea yıl sonu kampanyası ille ilgili kısa bilgileri kaleme alacağız.

İlk olarak Fiat Egea ile bir kampanya yapmış olan firma eğer aralık ayında Fiat Egea alacaksanız aracın fiyatının yarısını sizden peşin olarak alıyor geri kalan parayı ise 695 TL’den başlayan taksit imkanıyla ödeme fırsatı sunuyor. Son olarak da Fiat Egea başlangıç fiyatlarını Aralık ayına özel 54.900 TL, Fiat Egea HB 56.900 TL, Fiat Egea SW 69.300 TL olarak belirliyor bu fiyatlar tamamen aralık ayına özeldir ve aralık ayı için geçerlidir. Fiat Egea sedan modellerini 54.900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarırken bu miktarın yarısını peşin alıp geri kalan yarısını ise 695 TL’den başlayan taksitler halinde ödeme imkanı sağlıyor. Bunun yanında isterseniz size sıfır faizli kredi imkanı sağlıyor bu kredinin miktarı 25.000 TL olup 20 ay vade ve sıfır faiz oranıyla size araç alımınızda kolaylık sağlıyor.

fiat-egea-hatchback

Fiat Egea Hakkında Bilgi

  Fiat Egea’nın sadece sedan kasalarında geçerli olan kampanyadan dolayı sedan kasası ile ilgili kısa bilgi aktaracağız. Aracın dış görünüş olarak keskin bir hatlara sahip olması bindiğiniz aracın ne olduğunun belli olmasına sebebiyet veriyor. Yüksek duruşu ile Egea’ya binmenin farkına varacağınıza eminiz. Aracın fiyat ile orantılı bir kalite ve güvenlik yapısına sahip olması da ayrı bir avantajdır. İç kısmındaki geniş ve rahat görüntüsü de sizin aracı almanız için ayrı bir neden olacağına eminiz.

egea-hb-ic-tasarim

Fiat Kampanya Bilgisi

* Sıfır faizli kredi imkanı sadece 2016 model araçlardan olan Fiat Egea Sedan modeli için geçerlidir.

** Söylenen fiyatlar sadece 2016 model Fiat araçların tavsiye edilen ATM başlangıç fiyatlarıdır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git