Fiat Freemont Mayıs Ayı Kampanyası

Mayıs Ayı Fiat Freemont Kampanyası

Mayıs Ayı Fiat Freemont Kampanyası

Kaliteyi ve konforu daha uygun fiyatlardan arayanların adresi olan Fiat, mayıs ayında da müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlarla ulaşıyor. Ailenin en büyük araçlarından birisi olan, en geniş hacimli,7 koltuklu Fiat Freemont, çok cazip tekliflerle geliyor. Fiat markasının en prestijli modellerinden birisi olarak ön plana çıkan yeni araç, 8.4inç dokunmatik ekranı sayesinde her türlü bilgiyi ekranda en görülebilecek şekilde yansıtırken, birçok kontrolünde tek elle gerçekleştirilmesini sağlıyor. Üstelik araçta vites değiştirme derdi de yok. Otomatik vitesi sayesinde sürücünün daha az yorulmasını ve yola daha iyi adapte olmasını sağlayan Freemont’ta 170beygir gücünde 2.0 MultiJet dizel motor yer alıyor. Yani bu demek oluyor ki, konfor ve güç bir arada. AWD özelliği ile tüm dinamikleri harekete geçiren araç, göze ruha hitap eden oturaklı duruşuyla da zerafeti sembolize ediyor. Üstelik yeni  düzenlenen mayıs ayı kampanyası ile Fiat Freemont’a yanlızca 70.000 TL ödeyerek sahip olmakta artık mümkün.  Çünkü aracın geri kalan ödemelerini seneye ödemeye başlıyorsunuz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiler ise aşağıda.

 

70bin Peşinatla Fiat Freemont

70bin Peşinatla Fiat Freemont

Kampanya Detay ve Koşulları

  • 70.000 TL’lik ilk ödeme, 140.000 TL’lik Freemont Lounge modelinin peşinat tutarı olup, ikinci 70.000 TL ödeme de %0 faizle hesaplanmış olan 12 ay vade sonundaki tek ödeme tutarıdır.
  • İlanda belirtilen tutarlar tavsiye edilen anahtar teslim fiyat üzerinden hesaplanmış olup, versiyon ve donanım bazlı farklı ödeme tutarları oluşabilir.
  • Fatura bedelinin yarısı peşinat, kalan yarısı da 12 ay sonra ödenecek olan tutardır.
  • %0 faiz oranına ilişkin yasal vergiler dahil yıllık maliyet oranı %0,74’tür.
  • Kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere tüm yasal vergiler dahil 650 TL dosya masrafı alınır.
  • Koç Fiat Kredi ve Fiat önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya 1-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
Fiat Freemont Kampanyası

Fiat Freemont Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git