Fiat Mayıs Ayı Kampanyaları

Fiat Büyük Değişim

Fiat Büyük Değişim+

Fiat cazip kampanyalarla Mayıs ayını şenlendiriyor, herkesi yeni bir Fiat sahibi yapıyor. Marka farkı gözetmeksinizin eski aracınızı 1.500 TL fazla ücretle alan Fiat,bunun yerine size iki yıllığına 20bin TL’ye %0 faizli  kredi veriyor. Ancak daha düşük peşinat ödemek isteyenler ise 48ay vadeyle %0.90 faizli 40bin TL kredisi bulunuyor. En büyük sürprizi ise nakit alımdan yana olan müşteriler yaşıyor. Nakit alım yapan kullanıcılar 2bin TL ekstra indirim kazanıyor. Kampanyalar bununla da sınırlı değil. Aileniz ve işiniz için en ideal çözümlerden birisi olan Fiat Doblo 39.010 TL’den,  Fiat Fiorino ise 31.960TL’den müşterilere sunuluyor.

Fiat Mayıs Kampanya

Fiat Mayıs Kampanya

Koşullar

  • Kampanya kapsamında mevcut araç Fiat yetkili satış bayisinin belirlediği ekspertiz fiyatı üzerinden alınacak olup, 1.500 TL avantajı 0 km Fiat Yeni Doblo Combi/Cargo, Fiorino Combi/-mix/Cargo alınması durumda yeni araç üzerinden indirim olarak uygulanacaktır.
  • 2.000 TL indirim yalnızca nakit alımlarda geçeli olup, kredi kampanyası ile birleştirilemez.
  • Kampanya koşulları 12 Mayıs – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında katılımcı Fiat bayilerinde geçerlidir
  • Fiyatlar 2014 model yılı için geçerlidir.
  • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve bir FIAT yetkilisi tarafından sizinle iletişime geçilmesi için buraya tıklayarak bilgi formunu doldurmanız yeterli.
Fiat Mayıs Ayı Kampanyalı Araç Fiyatları

Fiat Mayıs Ayı Kampanyalı Araç Fiyatları

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git