Fiat Nisan Kampanyası

Punto 2015 Fiyatları

Punto 2015 Fiyatları

   

Fiat, otomobil sektöründe hem binek araçlarıyla hem de ticari modelleriyle sektörde zirveye oynayabilen nadir markalardan birisi konumunda. Ülkemizde en fazla tercih edilen markalardan birisi haline gelen Fiat, sürekli olarak düzenlediği kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldürmeyi de başarıyor. Fiat’ın geçtiğimiz aylarda düzenlediği kampanyalara Nisan ayında da devam etmesi bekleniyordu ve beklendiği gibi de oldu. Hem ticari araçlar hem de binek araçlar için özel kampanyalar düzenleyen otomobil devi, bu ayı çok hareketli geçirecek gibi görünüyor.

2015 Model Fiat Ducato Özel Kampanya

2015 Model Fiat Ducato Özel Kampanya

Birbirinden cazip finansman destekleriyle karşımıza çıkan Fiat, ilk olarak son yılların en fazla satılan otomobil olan Linea ile Fiat’ın değişmezlerinden olan Punto’ya özel olarak hazırladığı 20 Bin TL’ye 20 ay vadeli ve üstelik %0 faizli kredi dikkatleri çekiyor. Kredisini daha uzun vade de ödemek isteyenlere ise 60 Bin TL’ye kadar 36 ay vadeli ve %0.79 faiz oranından da kredi imkanı sağlanıyor Oldukça avantajlı bir kredi imkanı sunan Fiat’ın kampanyası sadece bu iki modelle kısıtlı değil. Freemont, Panda ve 500 serisi tüm araçlarda geçerli olan %0.99 faizli kredi imkanları da yararlanabileceğiniz avantajlar arasında yer alıyor.

2015 Fiat Doblo Kampanyası

2015 Fiat Doblo Kampanyası

Fiat ticari müşterilerini de unutmamış. Yeni Doblo ve Pratico modellerinde gene 20 Bin TL’ye 20 ay vadeli %0 faiz imkanları sunan kredi seçeneği son derece cazip görünüyor. Fiorino ve Ducato modellerinde ise 24 Bin TL’ye 24 ay vadeli %0 faiz oranı ile kredi sunuluyor. Kısacası Nisan ayı, yeni bir Fiat sahibi olmak için en uygun zaman dilimi diyebiliriz.

Punto 2015 Fiyatları

Punto 2015 Fiyatları

Bir önceki yazımız olan 2018 Toyota Modelleri ve Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Toyota, 2015 Toyota Modeller ve 2016 toyata fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git