Fiat Otomobillerde 2 Yıl 0% Faiz Fırsatı

Fiat Mayıs Ayı Kampanyaları

Fiat Mayıs Ayı Kampanyaları

Mayıs ayı Fiat bayilerinde bayram havasında geçiyor. Türkiye’nin en çok sevilen ve tutulan araç markası Fiat, mayıs ayında da birbirinden muhteşem fırsatlarla herkesi yeni bir araç sahibi yapıyor. Şimdi Mayıs ayına özel Linea ve 500 ailesi araçlarına 2yıl %0 faize 20bin TL fırsatı tüm Fiat yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Daha düşük peşinat ve daha uzun süreli vade ile 48aya %0.90 faiz oranıyla 40bin TL avantajından da faylanabilirsiniz. Üstelik nakit alımı tercih eden müşteriler içinde Fiat’tan bir sürpriz daha var. Nakit alım yapmak isteyen müşteriler için ekstra 2bin TL fırsatı yine Fiat bayilerinde.

Fiat 2yıl 0 Faiz Kampanya

Fiat 2yıl 0 Faiz Kampanya

Fiat’ın sevilen modellerinden olan Punto ve Linea’lar da mayıs ayından nasibini alıyor.Punto bu aya özel 34.980TL ve Linea 37.300 TL’den başlayan fiatlarla yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Fiat yeni kampanya ile diğer modelleri de unutmuyor. 500 ailesinin genişleyen modeli Fiat 500L ve 500 Living hediye paketleriyle birlikte müşterilerine sunuluyor. Eğer yeni bir araç sahibi olmak istiyorsanız Mayıs ayı bitmeden hemen bir yetkili satıcıya uğrayın ve bu fırsatları kaçırmayın. Kredili ve nakit alımlarda geçerli olan örnek ödeme tablosunu ise aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

Fiat Mayıs Ayı Kampanya Fiyatları

Fiat Mayıs Ayı Kampanya Fiyatları

Koşullar:

  • 2.000 TL İndirim yalnızca Linea ve 500 ailesi için nakit alımlarda geçeli olup, kredi kampanyası ile birleştirilemez.
  • Fiyatlar 2014 model yılı için geçerlidir.
  • Kampanya koşulları 1 Mayıs – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında katılımcı Fiat bayilerinde geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git