Fiat Servis Kampanyası!

Fiat Kampanyaları

Fiat Kampanyaları

Sonbahar kampanyalarında son aylara girilirken araçları kışa hazırlamak için servis kampanyaları da devam etmekte. Bu servis kampanyalarından bir tanesini de Fiat firması yaptı. 2014 Ekim ayı boyunca eğer Fiat yetkili servisine gelip de 399 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız “taşınabilir şarj aleti” sizin olabilir. Bu taşınabilir şarj aletinizi diz üstü bilgisayarınızda, tabletiniz de ve telefonlarınızda kullanabileceksiniz. Üstelik bu taşınabilir şarj aleti Fiat’ın üretiminden orijinal bir parça olarak size ulaşacak.

Eğer siz de Fiat servis kampanyasından faydalanmak istiyorsanız en yakın Fiat yetkili servisine gelmelisiniz. Unutmamanız gereken nokta ödemelerinizin nakit ya da tek çekim kredi kartı ile yapılması. Bunun haricinde Fiat yetkili servisinde bulunan indirimlerde oldukça dikkat çekici görünüyor. Araç parçalarınızın orijinal kalması açısından yararlı olacak bu servis kampanyasını kaçırmamalısınız! Yapılan indirimlerden, hediyelerden yararlanabilmek için Fiat servis kampanyasından yararlanın.

2014 Ekim Fiat Servis Kampanyası

2014 Ekim Fiat Servis Kampanyası

Fiat Servis Kampanyası

Fiat Servis Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Eylül 2014 Toyota Kampanyası başlıklı makalemizde Toyota Araç Kampanyaları ve Toyota Araç Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git