Fiat Ticari Araç Eylül Kampanyası

Söz konusu ticari araçlar olduğunda akla ilk olarak gelen isim Fiat oluyor. Bu noktada gerçekten başarılı modellere sahip olan Fiat hemen her ihtiyaca yönelik araç sunabildiği için bu alanda liderliği ele geçirmiş durumda. Uygun fiyatla maksimum performans alabilmenize imkan sağlayan Fiat ticari araçlarda eylül ayı içinde birbirinden avantajlı fırsatlar sunulmuş durumda.

2015 Model Fiat Doblo

2015 Model Fiat Doblo

Eğer ki 2015 model Fiat Doblo, Fiorino ya da Pratico sahibi olmak isterseniz sizlere ciddi miktarda indirimler bekliyor. Öyle ki 7.500 TL’ye varan indirimler sayesinde son derece kârlı bir iş yaptığınızı söylemek mümkün olacaktır. Söz konusu Fiat’ın en çok satılan modellerinden birisi olan Ducato olduğunda ise indirimin boyutu daha da artıyor. 14.000 TL’ye varabilen indirimler sayesinde cebinizi fazlasıyla rahatlatacak bir satış işleminden söz edebiliyoruz.

Fiat Doblo Renk Seçenekleri

Fiat Doblo Renk Seçenekleri

Fiat’ın eylül ayı kampanyası sadece indirimleri kapsamıyor elbette. Arzu ederseniz KOÇ güvencesindeki finansman desteklerinden de yararlanabiliyorsunuz. Doblo, Fiorino ve Pratica modellerinde geçerli olmak kaydıyla 20 Bin TL’ye 20 ay vade ve %0,99’luj faiz imkanıyla sahip olabiliyorsunuz.

Fiat Fiorino Kampanyası

Fiat Fiorino Kampanyası

 

Eğer ki araç tercihiniz Ducato’dan yana kullanırsanız bu sefer de 60 Bin TL’ye kadar varabilen finansman desteklerini 48 ay vade ile kullanabilirsiniz. Kısacası eylül ayı yeni bir ticari araç satın almak isteyenler için oldukça mantıklı bir zaman dilimi olarak öne çıkıyor diye düşünüyoruz. Süre kısıtlaması olduğu için elinizi çabuk tutmanızı ve en kısa sürede bir Fiat yetkili bayine uğramanızı tavsiye ediyoruz.

2015 Fiat Ducato Fiyatları

2015 Fiat Ducato Fiyatları

Bir önceki yazımız olan 2018 Toyota Modelleri ve Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Toyota, 2015 Toyota Modeller ve 2016 toyata fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git