Fiat Ticari Araçlarda Kasım Ayı Kampanyası

Ticari araçlarda son dönemde yükselen yıldızlardan birisi olan Fiat kasım ayı için özel olarak başlattığı kampanya ile birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Kasım ayı içerisinde Fiat’ın ticari araçlarından birisine sahip olmak isterseniz 14 Bin TL’ye varan indirimlerden faydalanabileceksiniz.

2015 Fiat Fiorino

2015 Fiat Fiorino

Fiat’ın kasım ayı için başlattığı kampanya dahilinde Fiat Pratico, Fiat Fİorino ve Fiat Doblo modellerinden birisini satın almak isterseniz ciddi bir indirimden yararlanabileceksiniz. 6.750 TL’lik indirim sayesinde hem yeni ve kaliteli bir ticari araç sahibi olacaksınız hem de satın alırken cebinizden daha az bir meblağ çıkmış olacak.

2015 Fiat Pratico Fırsatları

2015 Fiat Pratico Fırsatları

Bunun yanı sıra biraz önce saydığımız modelleri finansman desteği ile almak isterseniz de sizler için bir kampanya söz konusu. 30 Bin TL’lik krediyi 24 ay vade ile çekebiliyor, üstelik faiz ödemiyorsunuz. Koç  Fiat Kredisi tarafından sağlanan bu imkan birçokları için son derece cazip gelecektir.

2015 Fiat Doblo Fırsatları

2015 Fiat Doblo Fırsatları

Fiat’ın bir diğer popüler modeli olan Ducato’da ise 14 Bin TL’lik indirimler söz konusu. Son derece ciddi bir meblağ olan 14 Bin TL’lik indirimden yararlanmak istemezseniz bunun alternatifi olarak finansman desteklerini değerlendirebilirsiniz. 60 Bin TL’lik faizsiz krediyi 48 ay vadeli olarak kullanabilir ve yeni bir Ducato sahibi olabilirsiniz. Sözünü ettiğimiz kampanya kasım ayı boyunca geçerli olup, değerlendirmeyi düşünüyorsanız elinizi biraz çabuk tutmalısınız.

2015 Fiat Ducato Kampanyası

2015 Fiat Ducato Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2018 Toyota Modelleri ve Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Toyota, 2015 Toyota Modeller ve 2016 toyata fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git