Fiat Ticari Araçlarda Temmuz Fırsatı!

Fiat Ticari Araçlarda Temmuz Kampanyası

Fiat Ticari Araçlarda Temmuz Kampanyası

Fiat Ticari araçlar günümüzde çokça tercih edilen taşıtlar arasındadır. Özellikle iş sektöründe kullanımının arttığı Fiat ticari araçların 2014 temmuz ayı fırsatları da yine araba satın almak isteyenlerin hoşuna gidecek türden! Ticari bir araç alacaksanız Tofaş garantisindeki Fiat ticari araçlarda temmuz fırsatını kaçırmayın!

Temmuz ayı için Fiat ticari araçlar yüzde sıfır faiz ile kredi imkanı sunarak 20.000 TL’ye satışa çıkıyor. Eğer siz Fiat Doblo, Fiorino ve Ducato tercih etmek isteyen müşterilerdenseniz bu konuda da yardımcı olarak size 1500 TL takas indirimi de sağlıyor! Kampanya Koç Fiat kredi desteği ile sunularak olabilecek en kolay ödeme seçenekleri araba almak isteyenler için hazırlanmıştır. Bu kampanyada Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Ducato otomobil modelleri tercihinde bulunanlar için 20.000 TL’ye yüzde sıfır faiz ile kredi seçeneklerini sunmaktalar. Eğer vadenizi daha uzun tutmak istiyorsanız bu da mümkün. Uzun vadeli Fiat sahibi olmak isteyen araba sevdalıları için yine Fiat Doblo, Fiorino ve Ducato modelleri için 48 ay vade imkanı ile %0.85 faiz oranıyla 40.000 TL’ye sahip olabilirler. Fiat Ducato modelini ise yine 48 ay vade imkanı ile %0.95 faizle 60.000 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu cazip imkanlardan yaz mevsiminde yararlanarak hayalini kurduğunuz en iyi ticari araçlardan birine sahip olabilirsiniz.

Fiat Fiorino Temmuz Kampanyası

Fiat Fiorino Temmuz Kampanyası

Fiat Ducato'da Kaçırılmayacak Fırsat

Fiat Ducato’da Kaçırılmayacak Fırsat

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git