Fiat’ın Yeni Aracı Aegea İsim Değişikliğine Gitti

Fiat kuşkusuz son dönemde otomobil dünyasının en fazla dikkat çeken isimlerinden birisi konumunda. Hem satış rakamları hem de otomobillerini sürekli olarak gündemde tutabilmesi itibariyle Fiat gerçekten de son ayları bir hayli hareketli geçiriyor. Ayrıca son durumlar gösteriyor ki ilerleyen günlerde Fiat daha da hareketli bir dönem geçirecek.

Fiat'tan Yeni Otomobil

Fiat’tan Yeni Otomobil

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde size Fiat’ın en yeni otomobili olan Aegea’dan söz etmiştik. Tasarım itibariyle son derece başarılı ve dikkat çekici bir otomobil olan Aegea ile ilgili olarak önemli bir gelişme yaşandı. Aegea Türkiye pazarına ve dolayısıyla tüm Avrupa’ya bir isim değişikliğiyle giriş yapacak. Aracın ismi Aegea değil, Egea olarak değiştirilecek. Tasarımı son derece etkileyici bir otomobil olan Egea, aynı zamanda donanım olarak da fazlasıyla tatmin edici diyebiliriz.

2016 Fiat Egea İç Tasarım

2016 Fiat Egea İç Tasarım

Frankfurt Otomobil Fuar’ının en fazla ilgi çeken otomobili olan 2016 Egea, 95 ve 120 beygirlik iki farklı versiyon ile karşımıza çıkacak. Hem benzinli hem de dizel motor seçeneklerinin de bulunacağı araç böylelikle herkesin isteklerine karşılık verebilmiş olacak.

Fiat Aegea 2016'da Satışa Çıkıyor

Fiat Aegea 2016’da Satışa Çıkıyor

2016 Fiat Egea konusunda bir önemli gelişmemiz daha var. Aracın piyasaya ilk olarak kısa sedan versiyonla çıkacağını belirtmemiz gerekiyor. İlk etapta sadece kısa sedan olarak piyasa sürülecek olan aracın ilerleyen süreçte hachtback ve station vagon seçeneklerinin de bizlere sunulacağını belirtmekte fayda var.

2015 Model Fiat Egea

2015 Model Fiat Egea

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git