Fiat’ın Yeni Otomobil Aegea Fiyatı Ne Olacak?

2016 Model Fiat Aegea

2016 Model Fiat Aegea

Fiat’la ilgili olarak kafanızdaki tüm algıyı değiştirecek olan 2016 model Aegea bilindiği üzere İstanbul Show’da tanıtılmıştı. Burada görücüye çıkan araç herkesin ilgisini çekmeyi başarmış ve kalitesiyle etkinliğin en çok konuşulan araçlarından birisi olmuştu. Peki Fiat’ın yeni otomobilinin fiyatları ne olacak?

2016 Fiat Aegea İç Tasarım

2016 Fiat Aegea İç Tasarım

Fiat belli bir çizgisi olan, standart diyebileceğimiz ölçülerde kaliteye sahip bir firma fakat piyasaya yeni sürülecek olan Aegea ile bu durum değişecek gibi görünüyor. Aegea ilk olarak tasarımıyla dikkatleri çekiyor. Son derece güçlü bir görüntüye sahip olan aracın ön kısmında kullanılan sıra dışı mazgal tasarımı birçok kişinin beğenisini toplamayı başarmıştı. Ön paneldeki Fiat’tan beklenmeyecek düzeydeki cesur tasarım aracın tüm çehresini ve haliyle Fiat konusundaki düşünceleri de değiştiriyor. Tasarımda kullanılan hatlar araca çevik bir görüntü kazandırmakla birlikte spor tarzdaki otomobilleri sevenlerin de sempati duyacağı tarzda bir otomobil ortaya çıkmasına olanak sağlamış durumda. 1.3 ve 1.6 litrelik dizel motor seçeneği ile piyasaya sürülecek olan 2016 Fiat Aegea, 95 ve 120 beygirlik güç üretebilecek. 2016 içerisinde 1.4 litrelik benzinli motor seçeneğinin de çıkacağı belirtilen araç isterseniz manuel, isterseniz de otomatik şanzıman ile sizlere sunulacak. 100 km mesafede 4 litre benzin tüketecek olan bu araç sırf sözünü ettiğimiz özelliği sayesinde Linea’ları tahtından dahi edebilir.

2016 Fiat Aegea Tasarımı

2016 Fiat Aegea Tasarımı

Fiyat konusuna gelecek olursak henüz net bir açıklama yapılmamış olsa da aracın sahip olduğu özellikler ve Fiat’ın genel politikaları göz önünde bulundurulduğunda akla 45.000 ile 60.000 dolaylarında bir fiyat geliyor.

B Segmenti Fiat Aegea

B Segmenti Fiat Aegea

Bir önceki yazımız olan 2018 Mini Cooper Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Mini Cooper, 2015 Model Mini Cooper Fiyatları ve 2016 Mini Cooper Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git