Fiat’tan Linea için Ocak Ayı Kampanyası

     

Fiat Linea

Fiat Linea

Ülkemizde öyle bir araç var ki son yıllarda satış rekoru üstüne rekor kırıyor. Otomobil hem fiyat hem de performans açısından müşterilerini aşırı derecede memnun etmeyi başarırken bir dönem için önümüzde 6 aylık süreçte aracın sıfırını bulmak imkansızdı. Çünkü, gelecek 6 ayda üretilecek olan tüm araçlar o tarih itibariyle satılmıştı zaten. Sözünü ettiğimiz otomobilin Fiat tarafından üretilen Linea olduğunu herkes az çok tahmin etmiştir. İnanılmaz bir yakıt tasarrufu sağlayan araç özellikle oto kiralama firmaları, özel şirketler ya da kurumlar tarafından çok ama çok fazla tercih ediliyordu. Resmi verilere göre, ülkemizde 2009 ve 2014 yılları arasında en fazla satılan araç olma özelliğine sahip olan Linea için Fiat, 2015 senesinin ilk ayı için özel bir kampanya hazırlamış durumda.

Eğer ki ocak ayı içerisinde bir Linea sahibi olmak isterseniz ve bunu kredi yardımı alarak yapmak niyetindeyseniz 20 bin TL’ye 20 ay vade uygulanıyor. Üstelik çekeceğiniz kredi içinde herhangi bir faiz oranı uygulanmıyor. %0 faiz avantajı ile çekeceğiniz kredinin finansman sorunu yaşayanlar açısında önemli bir avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Eğer ki bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız kampanyanın 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olduğunu belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Toyota Modelleri ve Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2015 Toyota, 2015 Toyota Modeller ve 2016 toyata fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git