Finansbank Motosiklet Kolay Kredisi

Motosiklet Kredisi

Motosiklet Kredisi

Motosiklet’lerin ayrı bir dünyası olduğu herkesçe bilinen bir gerçek. Çünkü motosikletler, diğer birçok aracın veremediği zevki vermekle beraber, otomobillere nazaran bazı avantajları da beraberinde getiriyor. Trafikte daha rahat yol alma, trafikte sıkışıp kalmama ve daha az yakıt tüketimi gibi sayısız avantajı olan bu araçların sayısız modelde ve amaca uygun çeşidi bulunuyor. Ülkemizde ve dünyada ise motosiklet hayranlığı milyonlara ulaşmış durumda. İşte tam da bu yüzden, motosiklet hayranı olan ancak bir motosikleti olmayan kişiler için, Finansbank Motosiklet Kolay kredisi devreye gidiyor. Özgürlüğün simgesi olan hayalinizdeki motosiklete ulaşmak için tüm yollarda Finansbank’a çıkıyor. 36 ay vadelerle sunulan kredi avantajları ile cebinize uygun ödenek planı oluşturuluyor ve geriye yeni aracınızın keyfini çıkarmak kalıyor.

 

Finansbank Motosiklet Kredi

Finansbank Motosiklet Kredi

Motosiklet kredisi; Suzuki,Honda,Bmw,Harley Davidson,Kawasaki,Ducati,Yamaha,Bombardier,Vespa,KTM ve Polaris gibi motosiklet markaları için geçerli. Yalnızca 0km motosikletler için verilen kredi de,taşıtın anahtar teslim fiyatının yüzde 70 kısmına kadar kredi alabiliyorsunuz. Üstelik kefil zorunluluğunuz da yok. Bunun yerine satın aldığınız motosikleti teminat olarak gösterebiliyorsunuz. Motosiklet kredisi ile kredi masraflarını da yine vadeyle düşük faiz oranlarında taksitlendirebilmekte mümkün.  Taksitlerini ödemeye başlamanızın ardından, borcunuzu kapatmak için vade tarihlerini beklemeden tamamını ödeyebilmenizde mümkün. Bu sayede herkes artık dilediği motosikleti beğeniyor, Finansbank’a gidiyor ve motosikletine sahip oluyor. Sizlerde bir motosiklet almayı düşünüyorsanız, hayallerinizi daha fazla ertelemenize gerek yok.

Finans Motosiklet Kredisi

Finans Motosiklet Kredisi

Bir önceki yazımız olan Finansbank Standart Taşıt Kolay Kredisi başlıklı makalemizde En Uygun Taşıt Kredisi, Finansbank Taşıt Kredisi ve Standart Taşıt Kolay Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git