Finansbank Standart Taşıt Kolay Kredisi

 

Standart Taşıt Kolay Kredisi

Standart Taşıt Kolay Kredisi

Finansbank’tan son yılların en avantajlı taşıt kredisi kampanyası geliyor. Hafif araçlar ve binek araçlara yönelik düzenlenen kampanya ile Finansbank’a gidenler yeni araçlarıyla eve dönüyor. 0 Km’den 8 Km’ye kadar dilediğiniz hafif araç veya binek araçlara sahip olmak isteyen müşteriler, bütçelerine en uygun ödeme seçenekleri ve ödeme planlarıyla hayalini kurduğu araçlara kavuşuyor. 50bin TL’ye kadar olan taşıt kredilerinin yüzde 70’lik kısmını, 50bin TL’nin üzerindeki kredilerin ise yüzde50’li lik kısmını karşılayan kredi ile dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Ayrıca ikinci el araçlarda kredi alımında kasko değeri de dikkate alınıyor.

 

Finansbank Taşıt Kredisi

Finansbank Taşıt Kredisi

Standart Taşıt Kolay kredisi ile ister ikinci el olsun ister sıfır tüm araçlara kredi alınabiliyor. 0km ile 5 yaş arasındaki araçlar için 36 ay vadeli,6 yaş ile 8 yaş araçlar için ise araç yaşıyla vade toplamını aşmayacak şekilde on yıla kadar bütçenize en uygun ödeme planını oluşturmakta çok olay. Üstelik alınacak kredi için teminat olarak sahip olacağınız aracı da gösterebilirsiniz. Geri ödeme planı da yine tamamen sizlerin bütçesine bağlı olarak satış temsilcisiyle birlikte oluşturuluyor. Dilerseniz sabit dilerseniz esnek geri ödeme planları oluşturabilirsiniz.  Kalan borçlarınızı kapatmak için ise herhangi bir ek ödeme yapmadan süresi dolmadan ödeyebilirsiniz. Kredi hakkında daha fazla bilgi için ise tek yapmanız gereken Finansbank müşteri hizmetlerini aramak.

Finansbank Standart Taşıt Kolay

Finansbank Standart Taşıt Kolay

Bir önceki yazımız olan Vokswagen Finans Hep Yeni Paket Kampanyası başlıklı makalemizde Güncel Volkswagen Kampanyanları, Nisan Ayı Volkswagen Finans ve Nisan Volkswagen Finans hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git