Finansbank’tan Anapara Ertelemeli Taşıt Kolay Kredisi

Finansbank İkinci El Araç Kredisi

Finansbank İkinci El Araç Kredisi

Bazı kişiler araç almak için doğru zaman olduğuna asla ikna olmazlar çünkü birçok farklı yere ödemeleri gereken ücretler vardır. Bu nedenle hayallerini erteler dururlar ve borçlarının bitmesini beklerler. Fakat artık Finansbank sayesinde borçlarınızın veya ödemelerinizin bitmesini beklemenize gerek yok. Çünkü anapara ertelemeli araç satış kampanyası ile ödemeleriniz ertelenir, taksit tutarlarınız ciddi miktarda düşüyor. Bütçenizi zorlayarak araç sahibi olmak yerine, kredinizi zorlayıp cebinizi rahatlatmak mümkün. Finansbank taşıt ödeneği ile almış olduğunuz kredinin 12 ay boyunca yalnızca faizini ödüyorsunuz ve 36aylık vadelerle çok uygun faiz oranları sayesinde hem cebiniz rahatlıyor hem içiniz. Üstelik taşıt kredisi almak için herhangi bir kefile ihtiyacınız da yok.

Finansbank Taşıt Kredisi

Finansbank Taşıt Kredisi

Finansbank kredinizin toplam vadesinin 1/3’ü kadarını, 12 aylık sınırla ana para dönemini erteleyebilirsiniz. Ayrıca sekiz yaşa kadar araç alımlarınızda bu krediyi kullanabilir, 0km araçlarda anahtar teslim fiyatının yüzde yetmişini, ikinci el araçlarda ise kasko bedelinin yüzde yetmişine kadar kredi miktarı kullanabilirsiniz. Altı ila sekiz yaş arasındaki araçlar için on yılı kapsayan ödeme planı yapabilir, sıfır ve beş yaş arası araçlar için 36 aylık vadeler oluşturabilirsiniz. Kredi alırken kefil yerine almak istediğiniz aracı teminat olarak gösterebilirken,düşük faiz oranlarından faydalanırken, geri ödeme planınızı satış yetkilisiyle beraber size en uygun şekilde biçimlendirebilirsiniz. Ayrıca kalan borçlarınızı ise vadesi gelmeden önce erkenden kapatabilme ve sabit yada esnek ödemeli seçeneklerden yararlanabilmeniz de mümkün.Daha detaylı bilgi Finansbank Müşteri Hizmetleri ve Şubelerinde.

Anapara Ertelemeli Araç Kredisi

Anapara Ertelemeli Araç Kredisi

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git