Ford Araçlarında Servis Kolaylığı

Ford Araçlarında Servis Kolaylığı

Ford Araçlarında Servis Kolaylığı

Ford firması ülkemizde oldukça tercih edilen araç markalarından bir tanesidir. Ford’un bu kadar tercih edilmesinin sebebi otomobillerinin yanı sıra çeşitli servis kolaylıklarını da sağlıyor oluşu. Otomobil satışında kolaylık sağlamasının yanında satıştan sonra ekonomik olarak kolaylıklar da sağlaması ile tercih edilen bir otomobil markasıdır.

Güvenilir bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız aracınızın düzenli olarak bakımlarını yaptırmanız gerekir. Yoksa aracınızda aksaklıklar, sorunlar görecek ve bu durumda sürüş keyfini düşürecektir. Bu bakımların yapılmasında Ford otomobil kampanyaları içerisinde ford ekonomik servis fırsatları da sağlamaktadır. Bu ekonomik servis kampanyalarında yararlanmak istiyorsanız 4 yaşını geçmiş bir Ford Fiesta, Ford Focus, C-Max ya da Fusion araba modellerinden bir tanesine sahip olmanız yeterli olacaktır. Bu servis fırsatı sayesinde 25 farklı noktanın bakımı yapılmakta, yağ filtresi, hava filtresi ve motor filtrelerinin bakımları yapılmaktadır. Bunların yanında işçilik ücretinin de alınmadığı fırsatı kaçırmadan Ford aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Bu tür servis kolaylıkları araba kullanıcılarının o firmayı seçmesini etkilemektedir.

Ford Yetkili Servis

Ford Yetkili Servis

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git