Ford Binek Araçlarda Ekim Kampanyası

Ford Fiesta Kampanyası

Ford Fiesta Kampanyası

Ford ülkemizde oldukça tercih edilen modellerden. Yine binek araç modelleri de Ford markası içerisinde oldukça tercih ediliyor. Sonbaharda düzenlenen kampanyalar oldukça yararlı. Siz de bir Ford binek araç sahibi olmak istiyorsanız düzenlenen kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı araçlarda geçerli olduğu için bu kampanyalara vakit kaybetmeden başvurmalısınız.

Ford Binek Araç Kampanyası

Ford Binek Araç Kampanyası

İlk olarak Ford Fiesta modeli kampanyasından bahsetmek gerekirse, 49.375 TL’ye 2014 yılı için sahip olabiliyorsunuz. Kampanya haricindeki fiyatının 52.475 TL olduğu bu araç, ülkemizde en çok tercih edilen Ford araçlarından biri. Yine Ford Focus modeline de 3.000 TL ve 5.000 TL indirim ile ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bir Ford showroomlarını ziyaret etmek! İkinci el pazarında da oldukça tercih edilen Ford Focus ve Fiesta modelleri için ikinci el de düşünebilirsiniz. Diğer bir Ford binek aracı olan Ford Kuga’ya 30.000 TL’ye kadar yüzde 0.65 faiz oranı ile kredi kullanarak sahip olabiliyorsunuz. Yılın son aylarına yaklaşırken yapılan kampanyaları takip ederek uygun fiyata istediğiniz araca sahip olma imkanına ulaşabilirsiniz.

Ford Kuga Kampanyası

Ford Kuga Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git