FORD Binek Araçlarında Temmuz Ayına Özel İndirim

Ford Binek Araçları İndirimi

 

Yeni nesil aile araçlarında yeni bir soluk yakalayan Ford temmuz ayında siz binicilerine özel kampanyalarıyla karşınıza çıkıyor. Estetik duruşu ve Herkesin ilgisini çeken araçlarıyla siz müşterilerine her zaman daha konforlu bir yolculuk sağlamak için elinden geleni yapıyor. Ford’un temmuz ayındaki kampanyası şöyle; Ford Mondeo, Ford C-MAX ve Ford Kuga model araçlarda 2.500 TL indirim ve Ford Fiesta modelinde de 1.000 TL indirim Ford yetkili servislerinde siz alıcılarını bekliyor.

 

Ayrıca “Her Şey Dahil Finans Paketi” alınca Fkasko’da alınması durumunda Ford Kuga modeli araç için size 20.000 TL Krediyi 20 ay vali ve %0.49 faiz oranıyla kredi almanıza imkan sunuyor.

Ford Fiesta, Ford B-MAX, Ford Focus, Ford C-MAX, Ford Mondeo, Ford S-MAX, Ford Galaxy ve Ford Tourneo Courier Journey (Binek) Araç modellerinde de aynı kampanya dâhilinde 20.000 TL 20 ay vade ile %0.99 faiz oranıyla size kredi alma imkânı sunuyor.

Ford’dan alacağınız bütün binek araçları Fkasko almanız durumunda 200 TL’lik Ford servislerinde geçerli olan Hediye Çekini siz değerli müşterilerine veriyor.

 Ford Binek Araçların Kampanya Hakkında

  • Her Şey Dahil Finans Paketi” Adlı kampanya paketinin alınması durumunda Ford Kuga için geçerli olan kampanya 20.000 TL’lik 20 ay vadeli %0,99 faiz oranlı kredi kampanyası geçerli olacak.
  • Fkasko alınca kazandığınız 200 TL’lik hediye çeki sadece Ford servislerinden Yapacağınız Ford orijinal yedek parça ve aksesuar alışverişlerinizde geçerlidir.

 

Yukarıda belirtilen %0.49’luk faiz oranı, kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında geçerli olduğu ve 20.000 TL tutarlı 20 ay vadeli kredi ise FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirttiğimiz faiz oranına karşılık gelen aylık tutar 1.062,90 TL’dir.

Belirtilen %0.99’luk faiz oranı, kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında geçerli olduğu ve 20.000 TL tutarlı 20 ay vadeli kredi ise FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirttiğimiz faiz oranına karşılık gelen aylık tutar 1.129,41 TL’dir.

Ford Temmuz Ayı Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan 2018 Fiat Linea Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri başlıklı makalemizde 2015 Linea Fiyatları, 2016 Fiat Linea Güncel Fiyat ve 2017 Linea fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git