Ford Fiesta ve Diğer Modeller Kampanyası

Ford Haziran Ayı Satış Kampanyası

Ford Haziran Ayı Satış Kampanyası

Yeni tasarıma sahip Ford Fiesta’lar şimdi getirdiği yeniliklerle sahiplerini adeta büyülüyor. Yenilenmiş tasarımı ve ön ızgara yapısıyla, farlarının aynalara doğru uzanan çizgileri sayesinde Yeni Ford Fiesta, yeni bir bakış kazanmakla beraber, müşterilerinin de hayata bakış açılarını değiştiriyor. Üstelik artık Ford Fiesta’larda Sony Müzik sistemi ile birlikte sunulan SYNC sesli mesaj okuma teknolojisi sayesinde iletişiminizde kopmuyor. Elleriniz direksiyondayken ve gözünüzü yoldan ayırmanıza gerek kalmadan, telefonunuza gelen mesajları Yeni Fiesta size okuyor.  Üstelik haziran ayı bitmeden tüm ford otomobiller ve Yeni Fiesta, 24ay vadeli, %0 faizli, 24bin TL kredi fırsatıyla şimdi tüm Ford Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor. Ayrıca haziran ayı boyunca Ford Fiesta Titanium modelinde X paketi de Ford’un sizlere hediyesi. Kampanya hakkında daha fazla bilgi ve koşullar ise aşağıda.

 

Ford Kampanyaları

Ford Kampanyaları

Kampanya Koşulları

  • Bahsi geçen otomobillerin ortalama yakıt tüketim değerleri 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir.
  • Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir.
  • Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL’dir.
  • Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,26, yıllık toplam maliyet oranı %3,12 olmaktadır.

 

Yeni Ford Fiesta Kampanyası

Yeni Ford Fiesta Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Fiat'tan Haziran Ayı Taşıt Kampanyası başlıklı makalemizde Fiat Güncel Kampanyalar, Fiat Haziran Ayı Kampanyası ve Fiat Haziran Kampanyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git