Ford Focus RS Türkiye’de

Ford Focus RS Türkiye’de

Ford Focusun efsanesi RS artık Türkiye’de. Bu araç, sürüş teknolojisi ve hassas mühendislik takıntısından, motor sporlarına olan tutkudan doğan bir araçtır.

ford focus RS dış görünüm

ford focus RS dış görünüm

350 PS güç, 266 km/h maksimum hız 2.3 litre EcoBoost motorlu Yeni Focus RS etkileyici performansa sahip.Gelişmiş performans teknolojileri ile yolda pist heyecanını yaşamanız için Ford Performans Dört Tekerlekten Çekiş, Kalkış Denetimi ve seçilebilir sürüş modları ile geliştirilmiştir.

 

2016 Ford Focus RS

2016 Ford Focus RS

Maksimum viraj hakimiyeti

Dinamik Tork Kontrollü Ford Performance Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş (AWD) Sistemi, viraj alırken olağanüstü yol tutuşu ve hassas kontrol sağlar.

Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi, yol koşullarına uyum sağlamak için motor torkunun arka tekerlekler arasında dengelenmesine yarayan elektronik kontrollü çift kavrama seti kullanılır.

2016 Ford Focus RS

2016 Ford Focus RS

Gelişmiş 2,3 litre EcoBoost motor teknolojisi

2,3 litre EcoBoost motorun çığır açan teknolojisi; direkt yakıt püskürtmesi, çift bağımsız değişken kam mili zamanlaması ve çift sarmallı turbo şarj ünitesini bir araya getiriyor.

Yeni Focus RS için özel olarak ayarlanarak kalibre edilen motorun performansı: Maksimum 350 PS güç ve maksimum 440 Nm tork (470 Nm overboost).

En düşük devirden en yüksek devire kadar maksimum çekiş gücü sunarak performanslı bir sürüş elde etmenizi sağlar. Maksimum motor devri 6800 devir ile sınırlandırılmıştır.

2016 Ford Focus RS İç Görünüm

2016 Ford Focus RS İç Görünüm

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git