Ford Mart 2015 Kampanyası

2015 Ford Mondeo

2015 Ford Mondeo

2015 senesine çok hızlı bir giriş yapan Ford, peşi sıra kampanyalarına da devam ediyor. Bu senenin en çok dikkat çeken otomotiv üreticilerinden birisi olan Ford, geçtiğimiz iki ayda hayata geçirdiği kampanyalar sayesinde önemli satış rakamlarına ulaşmış ve bu ivmeyi devam ettirebilmek adına mart ayında da yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor.

2015 Model Focus

2015 Model Focus

Ford’un bu ay içinde bizlere sunduğu fırsatlardan ilki olan tüm binek otomobillerde 30 Bin TL’ye 20 ay vade ve %0.69’dan yapılan finansman desteği dikkat çekiyor. Bu desteğin en büyük özelliği ise tüm binek otomobilleri kapsaması denilebilir. Bu sayede istediğiniz herhangi bir binek Ford modelini kolaylıkla satın alabiliyorsunuz.

Yeni Focus İç Görünüm

Yeni Focus İç Görünüm

Ford’un şubat ayı itibariyle satışlarına başladığı Mondeo Titanium için özel bir kampanya başlatan marka, 40 Bin TL’lik finansman desteğini 20 ay vade ve %0.66’lık faiz oranı ile sizlere sunuyor. Gelelin Ford’un 3 kere “Yılın En İyi Motoru” ödülünü aldığı 1.0-litre EcoBoost’un yenilenmiş haliyle karşımıza çıkan Fiesta Red 59.775 TL fiyatı ile dikkat çekiyor. Fiesta Black ise bizlere 61.030 TL’ye alıcı bekliyor.

Fiesta Black ve Fiesta Red Modelleri

Fiesta Black ve Fiesta Red Modelleri

Bir önceki yazımız olan Fiat'tan Linea için Ocak Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde Fiat, Fiat Linea ve Linea Kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git