Ford Mondeo 2.0 Dizel İncelemesi ve Fiyatları

D Segmenti Ford Mondeo 2.0 Dizel

D Segmenti Ford Mondeo 2.0 Dizel

Ford piyasaya sürdüğü modellerle geniş bir kitleye hitap etme başarısı gösteriyor. Son yıllarda yükselen bir trende sahip olan firma, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor diyebiliriz. Özellikle birkaç senelik zaman dilimine bakarsak eğer Mondeo modelinin Ford araçlar içerisinde ciddi sayılabilecek bir satış rakamına ulaştığını görebiliriz. Son olarak ise Mondeo’lara 2.0 litrelik dizel motor seçeneğinin de eklenmesiyle birlikte performans düşkünlerinin dikkatini çekecek bir araçtan söz edebiliyoruz.

Ford Mondeo 2.0 Dizel İç Tasarım

Ford Mondeo 2.0 Dizel İç Tasarım

Ford Mondeo 2.0 dizel motor seçeneği ile satışa çıkan otomobil kendi segmenti olan D sınıfında çok iddialı rakipleri bulunuyor olsa dahi dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 180 beygir güç üretebilen motor bu noktada iyi bir performans sergiliyor. Normal şartlarda performans arttıkça bununla doğru orantılı olarak artış gösteren yakıt tüketimi bu sefer bir istisna ile karşımıza çıkıyor. Güçlü sayılabilecek bir motora göre çokta fazla olmayan 4.8 litrelik yakıt ortalaması Ford Mondeo için önemli bir aantaj. 0-100 km limitini 8.6 saniyede aşan araç, 6 ileri vitesi ile size istediğiniz her şeyi verebilecek gibi görünüyor.

Ford Mondeo 2.0 Dizel Renk Seçenekleri

Ford Mondeo 2.0 Dizel Renk Seçenekleri

İki farklı donanım paketi ile karşımıza çıkan Ford Mondeo 2.0 Dizel otomobil, Style donanımı 142.855 TL’lik bir fiyata sahip. Titatium donanım paketi ise 159.750 TL’den satışa sunulmuş durumda.

Ford Mondeo 2.0 Dizel Titanium Paketi

Ford Mondeo 2.0 Dizel Titanium Paketi

Bir önceki yazımız olan 2018 Mini Cooper Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Mini Cooper, 2015 Model Mini Cooper Fiyatları ve 2016 Mini Cooper Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git