Ford Ocak Ayı Kampanyası

Transit

Transit

Otomobil sektörünün güçlü isimlerinden birisi olan Ford, ülkemizde de son derece güçlü bir otomobil üreticisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Hem ticari araçlarda hem de binek otomobillerde geniş bir kitleye hitap etme imkanı bulan marka, 2014 senesinde ciddi manada satış rakamları elde ederek ne kadar doğru bir iş yaptığını herkese göstermiş oldu. Şimdi ise 2015’in ilk ayında yeni bir kampanya ile karşımıza çıkan Ford’un, ocak ayı içerisinde hareketli günler yaşayacağını söylemek çokta zor değil. Hem binek araçlar hem de ticari araçlar için kredi imkanı sağlayan marka, özellikle ticari araçlar için verdiği krediler ile piyasanın en fazla dikkat çeken üreticisi olmayı başarmış gibi görünüyor.

Ford’dan bir binek araç alma planı yapanlar için 30 bin TL’ye 20 ay vade seçeneği sunuluyor. Üstelik bu kredi için %0.69’luk faiz uygulanıyor. Bu şartlar altında 30 bin TL’yi bu faiz oranında 20 ay vade ile çekerseniz eğer sabit olarak aylık taksitleriniz 1.634 TL oluyor. Kredi işleminin başında tek bir seferlik olmak kaydı ile 172.5 TL’lik dosya masrafının da kesildiğini belirtmeliyiz.

Gelelim ticari araçlar için yapılan kampanyaya. 24 bin TL’ye 20 ay vade imkanı sağlayan Ford, %0’lık faiz oranı ile oldukça cazip bir teklif hazırlamış durumda. Ya da isterseniz eğer 18 bin TL için 18 ay vade ve gene %0 faiz seçeneğinin bulunduğunu belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Fiat'tan Linea için Ocak Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde Fiat, Fiat Linea ve Linea Kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git