Ford Ticari Araç Ekim Ayı Kampanyası

Ekim ayı otomobil sektörü için hareketli geçecek gibi görünüyor. Peşi sıra kampanyaları açıklayan markalar kervanına son olarak Ford’da dahil olmuş durumda. Ford, ekim ayı boyunca geçerli olacak ticari araç kampanyasıyla dikkatleri çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

2015 Ford Ticari Araç Fırsatları

2015 Ford Ticari Araç Fırsatları

Ford Transit’in 50. yılı şerifine başlatılan ticari araç kampanyası kapsamında 20 Bin TL’lik kredileri 25 ay vade ile çekebiliyorsunuz. Üstelik söz konusu kredi tutarı için %0’lık faiz uygulandığını da belirtmekte fayda var. Faiz ödemeden sahip olabileceğiniz finansman desteği ile sizlerde Ford ailesine dahil olabiliyorsunuz.

2015 Ford Transit Fırsatları

2015 Ford Transit Fırsatları

Ford Ranger modeli için ise ayrıca bir kampanya söz konusu. 20 Bin TL’lik finansman desteği 20 ay vade ile sizlere sunuluyor ve biraz önceki kampanyada olduğu gibi %0’lık faiz söz konusu finansman desteği içinde geçerli durumda. Bunun yanı sıra 239 TL’den başlayan fiyatlarla motor yağı, hava filtresi, yağ filtresi ve işçiliği kapsayan kampanyadan yararlanabilirsiniz. Böylelikle aracınızın bakımını da uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

2015 Ford Trucks

2015 Ford Trucks

Son olarak Ford Trucks modeli için geçerli olan kampanya ile aracınızı ekim ayı içerisinde alırsanız, taksitlerinizi Ocak 2016’da ödemeye başlayabilirsiniz. 3 aylık taksit erteleme fırsatı sayesinde taksitlerini erteleyebilir ve üstünüzdeki yükü biraz da olsa hafifletebilirsiniz.

2015 Ford Connect Kampanya

2015 Ford Connect Kampanya

Bir önceki yazımız olan 2018 Fiat Linea Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri başlıklı makalemizde 2015 Linea Fiyatları, 2016 Fiat Linea Güncel Fiyat ve 2017 Linea fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git