Ford Ticari Araçlarda Hediye Kampanyası

Ford Ticari Araç Haziran Kampanyası

Ford Ticari Araç Haziran Kampanyası

Ford şimdi satış kampanyalarına yep yeni bir boyut kazandırıyor. Daha önceden bildiğimiz düşük faiz,yüksek vadeli satışlar ve indirim kampanyasından ziyade, Ford daha yenilikçi bir fırsat paketiyle karşımıza çıkıyor. Markanın ticari araçları için geçerli olan kampanyada, esnafın yakın dostu Ford Ticari araç alan müşterilere çeşitli sürprizler sunuyor. Babaya ismi yazılı olan,tuttuğu takımının orijinal forması, anneye Arçelik’ten 200 TL değerinde hediye çeki, çocuğa ise 1 adet bisiklet hediye ediyor. Böylece siz ticari araç ile işlerinizi yürütürken, hediyelere de ücretsiz sahip oluyorsunuz. Kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken sizlere en yakın bir Ford Yetkili Satıcısı’na gitmek.

Ford Araç Kampanyaları

Ford Araç Kampanyaları

Kampanya Katılım Koşulları

  • 07-30 Haziran 2014 tarihleri arasında Transit/Tourneo Courier, Transit/Tourneo Custom, Yeni Transit, Transit, Connect ve Ranger alan ailelere muhteşem hediyeler
  • Bu kampanya, 07.06.2014 (Saat 10:00) – 30.06.2014 (Saat 18:00) tarihleri arasında, Türkiye genelinde bulunan Ford Yetkili satıcılarında, Ford Ticari Araç (Ford Yeni Tourneo Courier, Yeni Transit Courier, Yeni Transit, Transit Connect, Yeni Nesil Ticari Araçlar, Transit Custom, Tourneo Custom, Transit, Ranger çeşitleri için geçerlidir.
  • Hediye, araç tesliminden en az 30 gün sonra gönderilecektir. Kazanılan hediye devredilemez, değiştirilemez, nakit karşılığı talep edilemez, iade edilemez, seçim yapılamaz. Kampanyaya araç satınalan herkes katılabilir.
  • Hediye tesliminde araç faturası aslının ibrazı zorunludur.
  • Tahrif edilmiş belgeler kabul edilemez veya hediye alınarak kullanılmış belgeler kabul edilmez.
  • Hediyeleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır.
  • Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., Ford Bayiileri, Eventmania, Ogilvy, Fuagra Reklam ve DenizAjans sorumlu değildir
  • Kampanyaya katılımcı tarafından sunulan bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı, katılımcıların sorumluluğundadır.
  • Kampanya koşulları hakkında daha fazla bilgi için lütfen burayı tıklayınız.
Ford Ticari Araç Kampanyası

Ford Ticari Araç Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git