Ford Ticari Araçlarda Mayıs Ayı Kampanyası

Mayıs Ayı Ford Ticari Araç Kampanyası

Mayıs Ayı Ford Ticari Araç Kampanyası

Ülkemizde en çok kullanılan ticari araç yelpazesine sahip Ford, mayıs ayında da ticaret erbabını unutmuyor. Birçok işletme ve kuruluş ticari araç seçimlerini Ford’dan yana yaparken, hem işlerini hızlandırıyor hemde sevkıyatı sorunsuz hale getiriyor. Birbirinden güçlü ve geniş hacim alanına sahip Ford ticari araçlar, ister küçük sınıf ister büyük sınıf olsun, ticarette birçok işe karşılık veriyor ve işlerinizi halletmede öncü oluyor. Eğer sizlerde yeni bir ticari araç almak istiyorsanız, yada diğerlerinin yanına yeni bir araç daha gerekiyorsa, veya eski ticari aracınızı değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız, Ford Ticari araçlara özel düzenlenmiş mayıs ayı kampanyasından faydalanmanın şimdi tam vakti. Çünkü Ford Ticari araçlarda Mayıs ayı avantajları başladı.

Mayıs Ford Ticari Araçlara Sıfır Faiz

Mayıs Ford Ticari Araçlara Sıfır Faiz

Sizlerde ticaretteki zorlukları kolaylıkla aşmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına gidin, Mayıs ayına özel düzenlenmiş olan 30.000 TL’ye özel 24 ay %0 faiz imkanıyla  ticaretin makam aracı olarak bilinen Transit Custom ve Tourneo Custom ile gücünüze güç katın.

Ford Ticarilerde Mayıs Kampanyası

Ford Ticarilerde Mayıs Kampanyası

Ayrıca,Yeni Ford Tourneo Courier , Yeni Ford Transit Courier,  Yeni Transit ve Ford Ranger araçlara18 taksit ve %0 faiz oranıyla 18.000 TL’ye, Ford Transit Connect‘e ise 20 ay taksitle, %0 faiz oranı ve 20.000 TL krediyle sahip olmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına  uğrayın, Ford’un gücünü ticari araç modellerinde Mayıs ayına özel fırsatlarla hissedin.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git