Ford’dan Servise Yaz Geldi Kampanyası

Ford Servislerinde Yaz Kampanyası

Ford Servislerinde Yaz Kampanyası

Ford servislerinde şimdi bahar havası esiyor. Ford sahipleri yaz mevsimi için yalnızca kendilerini hazırlamıyorlar, aynı zamanda araçlarını da yaz mevsimine hazırlıyorlar. Artık Ford aracınızın ihtiyaçlarını tespit etmek ve onunla birlikte neşeli bir yaz geçirmek için 2 Mayıs-30 haziran günleri arasında aracınızı Ford yetkili servislerine götürerek hem yeni kampanyadan faydalanabiliyor, hem de aracınızı ücretsiz kontrolden geçirerek sorun yaşamadan keyifli bir tatil yaşıyorsunuz. Sizlerde şimdi araçlarını Ford servislerine götürün, sizlerde tatile güle güle gidin.

Ford Servis Kampanya

Ford Servis Kampanya

Ayrıca düzenlenen kampanya süresince;

101 nokta yaz kontrolü  ve klima soğutma/kaçak kontrolünü ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Klima gaz dolum işlemleri de artık çok ucuz. KDV Dahil 49 TL’ye gaz dolumu, KDV Dahil 109 TL ve üstü alışverişlere araçlarınızı ilk günkü kadar temiz yapmak için araç temizlik seti de hediye.Tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra, anlaşmalı kredi kartlarına kartlarına da taksit fırsatı var. Şimdi 4 yaş ve üzeri Ford marka araçlarınıza mekanik onarım ve bakımda yaşının dört katına varan indirim fırsatları da sizleri bekliyor. Sizde aracınızın bakımlarını zamanında Ford Servislerinde yaptırın, sizde kârlı çıkın.

Ford Yaz Kampanyası

Ford Yaz Kampanyası

Kampanya Koşulları

  • Kampanya Cargo hariç tüm binek, orta ve hafif ticari Ford araçları kapsamaktadır.
  • Klima gaz dolum özel fiyatı, başka kampanya ve indirimleriyle birleştirilemez.
  • Araç temizlik seti, alışveriş tutarına göre araç başına 1 adet verilebilir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Yaşın 4 katı kampanyası 1999-2010 yılları arasında satılan binek ve Connect araçları kapsamakta olup maksimum indirim oranı %24’tür.

Bir önceki yazımız olan Sararmış Araba Farları Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizde Araba Farı Parlatma Yöntemi, Araba Farı Temizleme İşlemi ve Araba Farı Temizleme Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git