Ford’tan Aralık Kampanyası

Ford'tan Aralık Kampanyası 3

Ford’tan Aralık Kampanyası 3

Yıl sonu geldi be birçok otomobil üreticisi kampanyalar ile seneyi güzel bir şekilde kapatabilmenin hesaplarını yapıyor. Bu tarz bir ortamda da en çok müşterilerin yüzünü güldürüyor. Çünkü, biraz olsun markaların kampanyalarını incelerseniz eğer çok cazip fırsatların sizlere sunulduğunu görebilirsiniz. Son dönemin popüler markalarında birisi olan Ford, aralık ayı için yaptığı kampanya ile gene ilgiyi üzerinde toplamayı başarmış gibi görünüyor. Aralık ayı boyunca bir Ford binek araçlardan herhangi birisine sahip olmak isterseniz eğer araçların 786 TL’den başlayan taksitlerle satılmakta olduğunu belirtmeliyiz. Üstelik alacağınız model Fiesta olursa X paket olarak tabir edilen paket türünün ücretsiz olarak sizlere sunulacağını da söylemeliyiz.

Ford binek araçlara bakanlar ve bu araçlardan birisini almak isteyenlere Ford tarafından sağlanan kredilerinde çok cazip olduğunu söylemeliyiz. 48 ay vadeli 29 bin TL’lik krediler % 0.94’lük faiz oranı ile sizlere veriliyor ve bu kredinin de aylık taksiti 786 TL’ye denk geliyor. Yani 786 TL aylık taksitlerle bir Ford’a sahip olabilirsiniz. Gelelik Fiesta’lardaki X paketinin içeriğine. Karartılmış arka camlar, otomatik kararan iç dikiz aynası, otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve hız kontrol sistemi gibi özellikler X paket dahilinde sizlere ücretsiz olarak sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Fiat Servis Kampanyası! başlıklı makalemizde Ekimde Fiat Servis Kampanyası, Fiat Kampanyaları 2014 Ekim ve Servis Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git