Goodyear’dan Lastik Alana Tatil İndirimi

Dünyanın en prestijli otomobil lastiği üreticilerinden birisi olan Goodyear, adına yakışır bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Mevsim değişikliğinin yaşandığı şu günlerde, kendini yaz sezonuna hazırlamak isteyenlere cazip bir teklif sunan Goodyear, birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Goodyear'dan Tatil Fırsatı

Goodyear’dan Tatil Fırsatı

Bahar mevsimine geçiş yapmaya başladığımız şu günlerde, araçlarımızdaki kışlık lastikleri çıkartmanın vakti de yavaştan gelmeye başladı. Bu da demek oluyor ki, ilerleyen günlerde lastikçileri ziyaret etmemiz gerekecek. Bahar mevsiminin tatille de ilişkilendirildiğini şu günlerde hem yazlık lastik satın alıp hem de indirimli tatil fırsatı sunan Goodyear’ın kampanyası ilginizi çekecektir.

Goodyear'dan Tatil İndirimi

Goodyear’dan Tatil İndirimi

15 Nisan 2016 günü başlayıp 31 Mayıs 2016 günü bitecek olan kampanya dahilinde, 15′, 16′ ve 17′ büyüklüğünde 4×4 yaz lastiği ya da 4 mevsim lastiği satın alırsanız tatilsepeti.com sitesinde indirim kazanıyorsunuz. 15 ve 16 inçlik lastiklerde yurtiçi ve yurtdışı en az 3 gecelik konaklama için geçerli 200 TL’lik indirim kuponu kazanıyorsunuz. Aynı indirimi tur paketleri içinde kullanabiliyorsunuz. 17 inçlik 4×4 yaz lastiği ya da 4 mevsim lastiklerden satın alırsanız şayet, o zaman indirim tutarınız 300TL’ye çıkıyor.

Goodyear Fırsatları

Goodyear Fırsatları

Söz konusu indirim sadece 4×4 lastikler için geçerli olmayıp, binek otomobil lastiklerini de kapsadığını hatırlatalım. Goodyear’ın bu kampanyası sayesinde hem lastiklerinizi değiştirmiş olacak, hem de zaten tatil için yapılacak olan masrafı bir nebze de olsa azaltmış olacaksınız.

Goodyear Kampanyası

Goodyear Kampanyası

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git